Reklama

Justin Bieber vs Selena Gomez: To już wojna?

Była para nieoczekiwania postanowiła publicznie rozpocząć pranie brudów. A wszystko zaczęło się od zdjęć Justina Biebera z nową dziewczyną.

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Przypomnijmy, że Justin Bieber obecnie umawia się 17-letnią Sofią Richie, czyli córką słynnego wokalisty Lionela Richiego. Wokalista nie omieszkał poinformować o tym obserwujących go na Instagramie, wrzucając sporo zdjęć z Sofią.

Reklama

Bieber nie mógł przewidzieć, że pod zdjęciami pojawi się seria nieprzychylnych mu komentarzy. Jednak zamiast obelg użytkownicy Instagrama umieszczali pod zdjęciami emotki węża, co miało oznaczać, ze Bieber jest nieszczery.

Gdy gwiazdor zobaczył tę subtelną krytykę w komentarzach, zagroził, że ukryje swoje konto na Instagramie. Dodał również, że prawdziwi fani zaakceptowaliby osobę, którą lubi.

Chwilę później w komentarzach głos zabrała Selena Gomez, która stwierdziła, że Bieber po prostu powinien przestać wrzucać zdjęcia ze swoją dziewczyną, gdyż jest to strefa prywatności, której nie musi pokazywać fanom. Dodała również, że ci go kochają i nie powinien się na nich wściekać.

Odpowiedź wokalisty i byłego chłopaka Seleny była zdecydowana. Odpisał piosenkarce, że śmieszny jest fakt, że po raz kolejny osoby wybijające się na jego sławie próbują mówić mu, co ma robić.

Selena nie pozostała dłużna Bieberowi:

"Zabawne, jak ktoś potrafi wielokrotnie zdradzać i wskazywać palcem osobę, która wybaczała i wspierała. Nic dziwnego, że fani są wściekli. To smutne" - odpisała Gomez.

Bieber zripostował natomiast krótko:

"Ja zdradzałem... Oh, zapomniałem o tobie i Zaynie" - napisał Bieber.

Justinowi Bieberowi chodziło najprawdopodobniej o Zayna Malika z One Direction, który obecnie jest w związku z Gigi Hadid.

Wokalista nie miał zamiaru rozwijać wątku. Usunął natomiast swojego oficjalnego Instagrama. Ani Selena Gomez, ani Zayn Malik nie odpowiedzieli na zarzuty gwiazdora.

Przypomnijmy, że Selena Gomez spotykała się z Justinem Bieberem od lutego 2011 roku (chociaż plotki na ich temat krążyły już kilka miesięcy wcześniej). Burzliwy związek rozpadł się pod koniec 2012 roku, ale para wróciła do siebie w 2013 roku. Sielanka nie trwała zbyt długo - muzycy ostatecznie rozstali się we wrześniu 2014 roku. Bieber w jednym z wywiadów, przy okazji premiery płyty "Purpose" (listopad 2015), przyznał, że nadal kocha swoją była dziewczynę.

Sprawdź tekst piosenki "What Do You Mean?" w serwisie Teksciory.pl!

Przypomnijmy, że 11 listopada Justin Bieber wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Nie wiadomo jednak, czy do Polski przyjedzie ze swoją nową dziewczyną.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje