Reklama

Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem?

Romans gwiazdek pop Justina Biebera i Seleny Gomez to niekończąca się opowieść. Oficjalnie rozstali się na początku 2013 roku po dwóch latach związku. Okazuje się, że stara miłość nie rdzewieje, bo 2 stycznia para została namierzona w Kalifornii i już narobiła sporego zamieszania.

Justin i Selena postanowili rozpocząć nowy rok od spowodowania małego chaosu komunikacyjnego. Beztrosko jeździli segwayami po ulicy ekskluzywnej dzielnicy, w której mieszka Bieber, powodując tym samym gigantyczne korki.

Reklama

Para najwyraźniej nie przejmowała się zdenerwowanymi kierowcami, bo kilka minut później Twitter został zalany niepochlebnymi komentarzami.

"Bieber i Selena jeżdżą na segwayach w Oaks. Ona była przemiła, a on na wszystkich wrzeszczał. Dzięki za wstrzymywanie ruchu w całej dzielnicy. Dorośnijcie..." - napisał jeden z użytkowników serwisu mikroblogowego.

Do akcji wkroczyli także nieodłączni ochroniarze Biebera: "Justin właśnie kazał nam się odp...ć, a jego ochroniarze zablokowali całą ulicę. Byłem oczarowany Seleną, ale Bieber zepsuł wszystko".

Menedżerowie Justina Biebera odmówili komentarza w tej sprawie. Jednak wszystko wskazuje na to, że para muzyków znowu ma się ku sobie.

Prześledźmy to wszystko jeszcze raz:

Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie - kwiecień 2013 roku

Selena Gomez wyśmiewa Biebera w telewizji - marzec 2013 roku

Justin i Selena spędzili razem noc - luty 2013 roku

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bieber | justin | Justin Bieber | Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje