Reklama

Julia Wieniawa na wspólnych wakacjach z Baronem (Afromental)? Zobacz zdjęcia!

Dziwnym trafem Julia Wieniawa i Aleksander Baron wyjechali na wakacje w to samo miejsce i w tym samym czasie. Swoimi zdjęciami dzielą się na Instagramie, a fani zastanawiają się, czy gwiazdy są już parą. Nie wydaje się bowiem, by sytuacja była tylko zbiegiem okoliczności.

Julia Wieniawa wyjechała na wakacje w to samo miejsce co Aleksander Baron w tym samym czasie. Fani spekulują o związku

Aktorka Julia Wieniawa chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami na Instagramie. Aktualnie wrzuca tam fotografie z Wysp Zielonego Przylądka, gdzie wybrała się, by odpocząć i zażyć ciepła.

Reklama

Posłuchaj piosenki "Na zawsze" Julii Wieniawy!

W tym samym czasie zdjęciem z tego samego miejsca podzielił się też Aleksander Baron znany z grupy Afromental. Obydwie gwiazdy oznaczyły tę samą lokalizację, a krajobraz, który jest w tle, także jest niemal identyczny.

Posłuchaj przeboju "Korzenie" grupy Afromental!

Obserwujący ich fani od razu zareagowali twierdząc, że nieprawdopodobne, by był to przypadek. Niektórzy wprost pytali Barona w komentarzach, gdzie zgubił Julię.

O tym, kto zostanie partnerem Julii Wieniawy po rozpadzie jej dwuletniego związku z Antkiem Królikowskim, media plotkarskie spekulują już od dawna.

Jakiś czas temu obiektem ich zainteresowań stał się Aleksander Baron z grupy Afromental, z którym paparazzi przyłapali aktorkę na kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Dużo rozmawiali i śmiali się - widać było, że dobrze się razem czują.

Po tym wydarzeniu jedna z dziennikarek wprost zapytała Barona, czy spotyka się z Julią. Jego odpowiedź była bardzo dyplomatyczna: "Lubimy się i będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami". Juror "The Voice Kids" nie zdradził żadnych szczegółów dodał jednak, iż: "na pewno będzie to artystyczne przedsięwzięcie".

Również menedżerka Wieniawy nie odniosła się do jej relacji z muzykiem. Zapytana o nie, opowiedziała o udziale Julii w filmie Patryka Vegi. Plotki ucichły aż do teraz, kiedy gwiazdy zaczęły wrzucać zdjęcia z Capo Verde.


INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Afromental | Aleksander Milwiw-Baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje