Reklama

Judas Priest: Polska premiera DVD "Live In London"

Ci spośród fanów Judas Priest, którzy byli zawiedzeni tym, że nie doszedł do skutku koncert legendarnej formacji w Polsce mogą na otarcie łez zaopatrzyć się w płytę DVD zespołu "Live In London". Wydawnictwo już jest od 2 września w sprzedaży za sprawą wytwórni Mystic Production.

Materiał na DVD Judas Priest został nagrany 19 grudnia 2001 roku w słynnej sali Brixton Academy w Londynie. Całość trwa 134 minuty i poza muzyką zawiera również rzadkie zdjęcia, a także materiał zarejestrowany podczas próby przed koncertem i wywiady. Materiał wyreżyserował Aubrey Powell.

Reklama

Najważniejsza dla fanów jest jednak zawartość muzyczna DVD. Koncert rejestrowany był w czasie promowania przez Judas Priest ostatniego albumu studyjnego - "Demolition" - i w zestawie nie mogło zabraknąć utworów z niego pochodzących. Zdecydowaną przewagę na liście kompozycji mają jednak metalowe klasyki. Wszystko zaczyna się od "Metal Gods", a kończy na nieśmiertelnym "Hell Bent For Leather". O ostatnim utworze było ostatnio głośno z powodu zainteresowania się jego tytułem i tekstem przez organizację Ludzie Na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt (PETA).

19 grudnia 2001 roku w Brixton Academy, w Londynie, Tim "Ripper" Owens, K.K. Downing, Glenn Tipton, Ian Hill i Scott Travis zagrali następujące kompozycje:

"Metal Gods"
"Touch Of Evil"
Blood Stained"
"Victim Of Changes"
"One On One"
"Running Wild"
"Ripper"
Diamonds & Rust"
"Feed On Me"
"Burn In Hell"
"Hell Is Home"
"Breaking The Law"
"Desert Plains"
"Turbo Lover"
"Painkiller"
"Elelctric Eye"
"United"
"Living After Midnight"
"Hell Bent For Leather"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Judas Priest | koncert | Live | DVD | polska premiera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje