Reklama

Reklama

John Lydon (Sex Pistols) kolejnym odkryciem w programie "Masked Singer"

Program "The Masked Singer" cieszy się w Stanach Zjednoczonych niesłabnącą popularnością. Kolejnym uczestnikiem okazał się John Lydon, znany również jako Johnny Rotten, wokalista zespołu Sex Pistols.

John Lydon znany jest pod pseudonimem Johnny Rotten

"The Masked Singer" to program telewizji Fox, który zdobył gigantyczną popularność w 2019 roku. Osobliwy talent show bazuje na koreańskim formacie "King of Mask Singer"

Przez program przewija się grupa celebrytów, jednak jurorzy i publiczność nie mieli pojęcia, kto przed nimi występuje. Każda ze śpiewających gwiazd na scenie pojawiała się w specjalnym kostiumie.

W trakcie widowiska emitowane są jedynie podpowiedzi, które mają nakierować widzów i publiczność na tożsamość danego wykonawcy. Na koniec każdego odcinka ujawniana jest tożsamość osoby, która odpadła z programu (eliminacja głosami widowni).

Reklama

W ostatnim odcinku ujawniono kolejnego uczestnika. Okazał się nim John Lydon, który występował w kostiumie błazna. Po wszystkim ujawnił, że zdecydował się na udział w programie, by sprawić radość swojej żonie, która od lat walczy z chorobą Alzheimera.

"Mam nadzieję, że kiedy moja żona to zobaczy, zrozumie albo przynajmniej będzie rozbawiona" - powiedział Lydon portalowi Yahoo!. "Zrobiłem to dla mojej ukochanej Nory, która cierpi na Alzheimera, chorobę, z której nigdy się nie wyleczy, a jej stan powoli będzie się pogarszać. Więc to powinno przynieść jej trochę radości" - wytłumaczył.

Stwierdził, że bardzo rozbawili go również jurorzy programu i fani, którzy domyślali się, że pod jego błazeńskim kostiumem kryją się takie sławy, jak Ozzy Osbourne czy Jack Black

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje