Reklama

Jessie Ware w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Tuż po premierze nowego singla "Overtime" wokalistka Jessie Ware ujawniła, że spodziewa się swojego drugiego dziecka. Zdjęcie z ciężarnym brzuchem zaprezentowała na Instagramie.

Jessie Ware spodziewa się drugiego dziecka

Za produkcję kawałka "Overtime" odpowiadają Andy Ferguson i Matt Mcbriar (AKA BIcep) oraz James Ford (Simian Mobile Disco). 

Reklama

"Overtime" to pierwszy premierowy materiał od czasu premiery trzeciego albumu Jessie Ware, "Glasshouse" (2017), bardzo ciepło przyjętego przez słuchaczy i krytykę. Nowy singel przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie imprezowe wcielenie Jessie. W "Overtime" słychać echa tego, co najlepsze w klasycznym brytyjskim house i dance.

"'Overtime' to mały przedsmak tego, co zamierzam zrobić w przyszłości. Bardzo ucieszyłam się z powrotu do studia. Miałam okazję pracować z jednymi z moich ulubionych producentów. To było trochę jak powrót do początków mojej kariery. Myślę, że przy tej piosence może zadziać się udany wieczorny flirt. Będę pracować intensywnie nad nową muzyką, a w międzyczasie mam wielką nadzieję, że słuchaczom przypadnie do gustu 'Overtime'" - mówi Jessie Ware.

Posłuchaj utworu "Overtime":

Sprawdź tekst utworu "Overtime" w serwisie Teksciory.pl!

Na Instagramie pojawiło się czarno-białe zdjęcie, na którym Jessie zaprezentowała swój całkiem spory ciążowy brzuch. Szybko posypały się komentarze, a wśród gratulujących znalazły się m.in. Lily Collins i Paloma Faith.

Wokalistka ma już z mężem Samem Burrowsem 2-letnią córkę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jessie Ware | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje