Reklama

Jeremi "Uwierz w nas": Pierwsza zapowiedź nowej płyty

"Uwierz w nas" to najnowszy singel 17-letniego obecnie Jeremiego Sikorskiego, który popularność zdobył w sieci, publikując na YouTube covery znanych utworów.

Jeremi Sikorski na okładce singla "Uwierz w nas"

Jeremi szerszej publiczności pokazał się podczas Young Stars Festival 2014, na którym wystąpił wraz z innymi popularnymi wykonawcami młodego pokolenia.

Reklama

Gdy miał 15 lat, do sprzedaży trafił jego debiutancki album "Otwórz się na świat". To z tej płyty pochodzą piosenki "Bez niej nie byłoby nas" (ponad 3 mln odsłon) i "Chodź".

Singiel "Uwierz w nas" jest pierwszą zapowiedzią drugiego albumu Jeremiego. Opowiada o szlachetnym uczuciu, które odrzuca świat materialny i skupia się na dobru, które niesie za sobą miłość.

"Każdy przeżywa wzloty i upadki. Kiedy coś pójdzie nie tak, wydaje Ci się, że to koniec, zawsze jest sposób, żeby to zmienić! Stać nas na tysiące pomysłów. Uwierz w nas! Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić!" - mówi Jeremi Sikorski.

Młody wokalista nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów dotyczących przyszłego wydawnictwa. Wiadomo, że ma być to "bardzo osobisty zapisek".

"Jestem zwyczajnym chłopakiem, którego pasją jest muzyka. Śpiewam, tańczę i cieszę się życiem. To bardzo proste, ale to właśnie jest moją receptą na życie" - podkreśla Jeremi, który jest autorem muzyki i słów do piosenki "Uwierz w nas".

W teledysku towarzyszą mu jego brat Artur, 26-letnia aktorka i modelka Natalia Janoszek (brała udział w konkursie Supermodel International), Dariusz Bujnowski, Maciej Kuchta, Alan Pakosz, Rafał Wiewióra.

Sprawdź tekst piosenki "Uwierz w nas" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jeremi | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje