Reklama

Reklama

Jennifer Lopez wychodzi za mąż. Zobacz, gdzie oświadczył się jej partner

Od początku związku Jennifer Lopez z byłym baseballistom Alexem Rodriguezem media zastanawiały się, kiedy para weźmie ślub. Po kilku latach, gdy tabloidy zaczęły już pisać, że J.Lo straciła nadzieję na oświadczyny, sportowiec poprosił ją o rękę aranżując niezwykle romantyczną sytuację.

Jennifer Lopez weźmie ślub z Alexem Rodriguezem

Para wybrała się na wakacje na Bahamy. To właśnie tam, na plaży Alex oświadczył się swojej ukochanej, o czym dowiedzieliśmy się ze zdjęcia na jego Instagramie. Wrzucił on fotografię pierścionka zaręczynowego na dłoni Jennifer z dopiskiem "powiedziała tak".

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili swoje zaręczyny po dwóch latach związku. W niektórych wywiadach pytano Jennifer o ślub, gwiazda zwykle odpowiadała wtedy, że dobrze jej z Alexem tak, jak jest, i że z niczym się nie będą spieszyć.

Reklama

W międzyczasie J.Lo zdążyła jednak nagrać piosenkę "El Anillo", w której śpiewając o miłości życia wprost zadaje pytanie "gdzie jest pierścionek?" (sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!).

W końcu nastał oczekiwany dzień, a z informacji osób z otoczenia pary, wynika, że Rodriguez zaskoczył niczego niespodziewającą się wokalistkę. Podobno niewiele osób wiedziało, że Alex planuje oświadczyny- wszystko trzymane było w wielkiej tajemnicy do ostatniego momentu.

Para pierwszy raz poznała się lata temu będąc w innych związkach małżeńskich. Każde z nich przeżyło rozstanie, każde miało też dzieci z poprzednimi partnerami. Spotkali się przypadkiem, na przełomie 2016 i 2017 roku. Jennifer Lopez widząc znajomą twarz podeszła i przywitała się ze sportowcem. Jak wspominała w wywiadzie, kilka godzin później Alex do niej zadzwonił i zaprosił na kolację. Ich związek został oficjalnie potwierdzony w marcu 2017 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy