Reklama

Janet Jackson w pierwszej ciąży

Na dwa tygodnie przed swoimi 50. urodzinami Janet Jackson jest w ciąży - donosi serwis ET Online.

Janet Jackson spodziewa się dziecka

Informacje o tym, że Janet Jackson spodziewa się dziecka nie są zaskoczeniem. Na przełomie marca i kwietnia amerykańska wokalistka ogłosiła, że odwołuje europejską część trasy koncertowej, by skupić się na powiększeniu rodziny.

Reklama

"Mój mąż i ja planujemy rodzinę, więc muszę opóźnić trasę. Proszę, żebyście spróbowali zrozumieć, jak bardzo to jest dla mnie teraz ważne. Muszę odpocząć - to zalecenia lekarzy - ale nie zapomniałam o was. Wrócę na trasę tak szybko, jak to będzie możliwe" - ogłosiła wówczas na Twitterze.

Wcześniej problemy zdrowotne sprawiły, że zaplanowane koncerty w Europie w ramach trasy "Unbreakable World Tour" promującej jej pierwszą od siedmiu lat płytę "Unbreakable" zostały najpierw przełożone. W Wigilię 2015 roku na Twitterze i Instagramie Janet poinformowała, iż lekarze oznajmili jej, że musi się poddać operacji. Po decyzji Jackson o odwołaniu koncertów zaniepokojeni fani snuli spekulacje na temat choroby nowotworowej, ale wokalistka zdementowała te plotki w specjalnym filmiku, który opublikowała na Twitterze. Wyjaśniło się też, że przeszła operację gardła.

Przypomnijmy, że niespełna 50-letnia (okrągłe urodziny obchodzić będzie 16 maja) wokalistka w 2012 r. wyszła za pochodzącego z Kataru miliardera Wissama Al Manę. Wcześniej była żoną wokalisty Jamesa DeBarge'a (1984-85; po szybkim rozwodzie ich małżeństwo zostało anulowane) i tancerza, kompozytora i reżysera Rene Elizondo (w latach 1991-2000).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janet Jackson | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje