Reklama

Reklama

Janet Jackson planuje "ślub stulecia"

Amerykańska piosenkarka i aktorka Janet Jackson (46 l.) przyjęła oświadczyny milionera Wissama al Many. Para planuje wziąć ślub w 2013 r. Zapowiada się ślub stulecia - goście będą się pławić w luksusie i nie zapłacą nawet centa za samolot.

Należąca do najbogatszych kobiet w branży rozrywkowej Janet Jackson oraz jej narzeczony, biznesmen Wissam al Mana, którego majątek wycenia się na 200 milionów dolarów, nie zamierzają oszczędzać na ślubie i weselu. Para planuje wydać ok. 20 milionów dolarów na najważniejszy dzień swojego życia.

Ceremonia ślubna i uroczystości weselne odbędą się w rodzinnej miejscowości pana młodego, Doha w arabskim Katarze. Lista gości obejmie 500 osób. Każdemu z zaproszonych wręczony zostanie specjalny prezent w podziękowaniu za przybycie - złoty zegarek o wartości 10 tys. dolarów. Dodatkowo, rodzina i najbliżsi przyjaciele Janet Jackson nie zapłacą za przelot na miejsce ślubu ani centa, albowiem wszystkie koszta zostaną pokryte przez al Manę. Prasa już nazywa przyszłoroczną uroczystość "ślubem stulecia".

Reklama

Janet Jackson wyjdzie za mąż po raz trzeci. Młodsza siostra króla muzyki pop, Michaela Jackson po raz pierwszy powiedziała "tak" w wieku 18 lat. Jej małżeństwo z piosenkarzem r'n'b Jamesem DeBargem zostało anulowane po kilku miesiącach.

W 1991 r. wokalistka weszła potajemnie w związek małżeński z reżyserem swoich teledysków, Rene Elizondo. O ślubie prasa dowiedziała się dopiero przy okazji rozwodu 9 lat później. Jackson planowała poślubić producenta Jermaine'a Dupri, z którym związana była w latach 2001-2009, ale do małżeństwa nigdy nie doszło.

Z Wissamem al Maną piosenkarka spotyka się od dwóch lat. Janet nie przeszkadza spora różnica wieku między nią, a jej narzeczonym wynosząca prawie 10 lat. "Matka zawsze mnie uczyła, że wiek jest niczym innym, jak tylko liczbą. Najważniejsze jest samopoczucie. Reszta się nie liczy" - skomentowała swój związek z młodszym mężczyzną.

Zobacz teledyski Janet Jackson na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy