Reklama

James Corden: Mariah Carey nie chciała śpiewać w Carpool Karaoke

James Corden w jednym z wywiadów opowiedział o początkach Carpool Karaoke oraz o tym, jak Mariah Carey nie chciała z nim śpiewać.

Mariah Carey była pierwszym gościem Carpool Karaoke

Carpool Karaoke to stały element programu "The Late Late Show with James Corden", w którym gwiazdy śpiewają z prowadzącym. Do tej pory zrobili to m.in. Gwen Stefani, Adele, Jennifer Lopez, Demi Lovato, Nick Jonas, Sia, Justin Bieber i Stevie Wonder.

Reklama

Na śpiewający duet z Cordenem nie zdecydowała się jednak Mariah Carey, która swoją przejażdżkę kręciła w 2015 roku. Warto dodać, że gwiazda była pierwszą osobą zaproszoną do Carpool Karaoke.

"Przyszła i powiedziała 'nie będę dziś śpiewać', a następnie wyszła. Musieliśmy więc tylko rozmawiać" - przyznał w wywiadzie z Howardem Sternem Corden.

W nagranej wersji skeczu Mariah Carey jest kilkakrotnie zachęcana do zaśpiewania wspólnie z prowadzącym. Jednak oprócz zanucenia kilku fragmentów piosenek, wokalistka nie brała udziału w zabawie.

Carpool Karaoke z Carey od marca 2015 roku obejrzano 24 miliony razy. James Corden przyznał w radiowym wywiadzie, że początkowo ciężko było zachęcić gwiazdy do udziału w skeczu, o którym nic nie wiedzą.  Zapraszanie gwiazd przez prowadzącego trwało miesiącami, a większość popularnych wykonawców odmówiła udziału.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mariah Carey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje