Reklama

Reklama

Jacek Łągwa z Ich Troje bankrutem. Wokalista poszedł w ślady Michała Wiśniewskiego

Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje jest oficjalnie bankrutem. Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość konsumencką wokalisty, autora tekstów i kompozytora.

Jacek Łągwa jest bankrutem. Sąd ogłosił jego upadłość

Jacek Łągwa, jeden z wokalistów zespołu Ich Troje został bankrutem. Sąd Rejonowy w Warszawie upadłość konsumencką muzyka ogłosił kilka tygodni temu, ale sprawa na jaw wyszła dopiero teraz. Upadłość konsumencka oznacza redukcję lub umorzenie zobowiązań osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w przypadku zaistnienia niezawinionej niewypłacalności. To narzędzie, które pomaga wyjść z długów i rozpocząć życie od nowa.

"Obecnie sprawą zajmuje się powołany przez sędziego syndyk działający w ramach jego uprawnień w toku postępowania upadłościowego" - poinformował przedstawiciel kancelarii prawnej, której twórca powierzył swoje interesy.

Reklama

Warto zaznaczyć, że o problemach finansowych Łągwy media rozpisywały się już ponad dwa lata temu. Tygodnik "Twoje Imperium" informował wówczas, że muzyk stracił swój 350-metrowy apartament w Łodzi. O swoich problemach Jacek Łągwa opowiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

"Upadłość konsumencka jest narzędziem, które pomaga wyjść z długów i rozpocząć życie od nowa - bez wierzycieli, niespłaconych zobowiązań i koszmaru zadłużenia" - stwierdził.

Sprawdź tekst piosenki "Powiedz" w serwisie Teksciory.pl

Michał Wiśniewski bankrutem

Przypomnijmy, że w maju 2018 roku Michał Wiśniewski również ogłosił, że jest bankrutem.

"Czuję się w obowiązku zamieścić takie oświadczenie, bo paradoksalnie jest to dla mnie bardzo dobra informacja. Chcę jeszcze dodać, że gdybym miał od początku tak profesjonalną obsługę prawną, zapewne nigdy nie doszłoby do takiej sytuacji... Ale świat się nie kończy! Świat się zaczyna" - możemy było przeczytać na Facebooku wokalisty.

"Dnia 11 maja 2018 r. Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił upadłość konsumencką Michała Wiśniewskiego. To ważne postanowienie kończy wyjątkowo trudny etap życia piosenkarza. Michał, o czym wielokrotnie informowały media, od dłuższego czasu zmagał się z problemami finansowymi. Niestety, często w medialnych doniesieniach nie wspominano, że pojawienie się tych trudności nie było wynikiem celowego działania artysty" - czytamy w oświadczeniu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje