Reklama

J. Lopez: Tajemniczy utwór

W Internecie i niektórych amerykańskich stacjach radiowych pojawiło się nieznane nagranie Jennifer Lopez, "(Out) On The Floor". Spodziewano się, że może to być "przedpremiera" singla zapowiadającego nowy album wokalistki. Jej wytwórnia płytowa kategorycznie jednak temu zaprzecza, nazywając piosenkę "odrzutem".

W tanecznym utworze "(Out) On The Floor" wykorzystano podkład z przeboju "I Wonder If I Take You Home" duetu Lisa Lisa & Cult Jam z 1984 roku.

Reklama

Po tym jak piosenka pojawiła się w Internecie, a następnie trafiła na playlisty części amerykańskich rozgłośni, rozpoczęły się spekulacje, że może ona wskazywać kierunek, w jakim J. Lo pójdzie na swym kolejnym albumie.

Tymczasem Michelle Schweitzer z wytwórni Epic Records, z którą związana jest wokalistka, twierdzi, że to jedynie wersja demo, nagrana przez Jennifer "trzy albumy temu".

"To nie jest nowa piosenka, nie będzie tego na nowym albumie, to nic nie znaczy. To tylko wstępny miks, przed masteryzacją" - mówi Schweitzer.

Wytwórnia Epic zażądała od stacji radiowych, aby przestały grać kontrowersyjną piosenkę. Nie wszyscy jednak tym się przejęli.

Wciąż nie wiadomo kiedy ukaże się nowa płyta Lopez. Na razie zajęta jest ona kręceniem kolejnego filmu, "Monster-In-Law".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | tajemnicza | wytwórnia | nowy album | utwór | lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje