Reklama

Reklama

Izabela Trojanowska na zdjęciu sprzed 45 lat. "Nie do wiary. Inna osoba"

Izabela Trojanowska dała się ponieść nostalgii i opublikowała na Facebooku zdjęcie sprzed 45 lat. "Do dziś piękna" - piszą w komentarzu jej fani.

Izabela Trojanowska dała się ponieść nostalgii i opublikowała na Facebooku zdjęcie sprzed 45 lat. "Do dziś piękna" - piszą w komentarzu jej fani.
Izabela Trojanowska pokazała zdjęcie sprzed 45 lat /Pawel Wodzynski /East News

Izabela Trojanowska (posłuchaj!) przez lata była symbolem seksu, choć nigdy nie zgodziła się wystąpić nago przed kamerą. 67-letnia dziś wokalistka i aktorka ma na koncie role w serialach "Klan" (od 1997 r. gra Monikę Ross-Nawrot), "Kariera Nikodema Dyzmy", "07 zgłoś się" czy "Blisko, coraz bliżej".

Trojanowska jest także piosenkarką. Debiutowała w 1971 roku podczas Festiwalu Pieśni Sakralnej Sacrosong w Chorzowie. Nagrodę im. Maksymiliana Kolbego za wykonanie pieśni "Jeszcze uboga, a już łaską tknięta" i "Za polami krzyż u wsi", wręczał jej sam Karol Wojtyła.

Reklama

Największym przebojem Trojanowskiej, jest zdecydowanie utwór "Wszystko, czego dziś chcę", który do dziś doczekał się wielu przeróbek, np. Brodki, czy grupy Dick4Dick.

Muzyczny dorobek płytowy Trojanowskiej zamyka album "Na skos" (2016), z kompozycjami Jana Borysewicza, lidera Lady Pank, do tekstów Wojciecha Byrskiego (m.in. Ira, Lady Pank, Bracia, De Mono, Natasza Urbańska, Ania Wyszkoni, Maciej Balcar).

Sprawdź tekst utworu "Skos" w serwisie Teksciory.pl!

Izabela Trojanowska na zdjęciu sprzed 45

Izabela Trojanowska przypomniała fanom początki swojej kariery i opublikowała zdjęcie sprzed 45 lat.

Fotografia z 22-letnią wtedy gwiazdą, trafiła na okładkę Magazynu Ilustrowanego "Przyjaźń" w 1977 roku.

"Cały czas piękna", "Prześliczna dziewczyna", "Nie tuzinkowa" - piszą dani Trojanowskiej.

Czytaj także:

Roger Waters: "Joe Biden rozpala ogień w Ukrainie"

OFF Festival 2022: Spełnianie marzeń i żądza życia. Relacja z drugiego dnia

Jerzy Owsiak po Pol'and'Rock Festival 2022: "Ci, którzy mają siłę do walki o lepszą Polskę, niech o to walczą"INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama