Iza Lach znów ze Snoop Doggiem (utwór "Gotta Be Real")

Iza Lach opublikowała nowy utwór, który jest owocem jej współpracy z amerykańskim raperem i producentem Snoop Doggiem. Użytkowników zainteresowało jednak zdjęcie zapowiadające utwór.

Iza Lach udostępniła utwór ze Snoop Doggiem

"Gotta Be Real" jest najprawdopodobniej luźnym numerem, który nie znajdzie się na żadnej płycie. Przypomnijmy, że Iza Lach pracuje obecnie nad nowym krążkiem, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Promuje go utwór "Sąd Ostateczny". Płyta ma być powrotem wokalistki do śpiewania po polsku.

Reklama

Iza Lach po dwóch solowych płytach nawiązała w 2012 roku współpracę ze Snoop Doggiem, która zaowocowała nagraniem dwóch mixtape'ów ("Off The Wire" oraz "Flower in The Jungle"), EP-ki "Good Friday" oraz płyty "An Iza Christmas". Raper przyleciał też nakręcić do Polski jeden klip wspólnie z Izą.

Teraz artystka zaprezentowała nowy utwór, a kontrowersje wzbudziła oprawa graficzna piosenki. Na Soundcloudzie kawałek zapowiadany jest przez Izę Lach w wersji topless, co wzbudziło zarówno zainteresowanie, ale i oburzenie niektórych fanów. Gwiazda broni jednak decyzji o publikacji zdjęcia i nie widzi powodu do jego usunięcia.

Posłuchaj utworu "Gotta Be Real" i zobacz okładkę promującą:

Sprawdź tekst utworu "Gotta Be Real" w serwisie Tekściory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Iza Lach | Snoop Dogg

Reklama

Reklama

Reklama