Reklama

Reklama

Ivan Komarenko: Jak delfin w wodzie

Popularny wokalista i aktor Ivan Komarenko uwielbia pływać i nieprzypadkowo związał się właśnie z zespołem Delfin - czytamy w "Super Expressie". "Ich nazwa od razu skojarzyła mi się z wodą, a to bardzo dobrze" - wspomina Ivan.

Piosenkarz codziennie przychodzi na basen, by popływać co najmniej pół godziny - odpręża się i nabiera w ten sposób kondycji. A ta jest mu bardzo potrzebna: wraz z zespołem promuje nową płytę i czeka ich intensywna trasa koncertowa.

Ostatnio fotoreporterzy gazety zobaczyli jednak, że Ivan nie pluska się sam! Towarzyszyła mu atrakcyjna czarnowłosa dziewczyna. Bardzo intensywnie... pracowali. Bo muzyk nauczył dziewczynę pływać: najpierw z deską, później bez.

W przerwach, by szkoła pływania nie była monotonna, grali w piłkę, wygłupiali się. Nie obyło się też bez wizyty w jacuzzi.

Reklama

"Super Express" zadzwonił do Ivana dowiedzieć się, czy to jego nowa dziewczyna. Muzyk zdecydowanie zaprzeczył.

"Przypadkowo poznałem ją na basenie. Ma na imię Basia. Chciała się nauczyć pływać, jednak ratownicy zajęci byli czymś innym. A że w wodzie czuję się jak ryba, więc chętnie się podjąłem tego zadania" - opowiada.

"Jak poszła nauka? Znakomicie! Basia jest bardzo zdolna. Trochę ćwiczeń i będzie pływać, jak nie przymierzając delfin" - śmieje się Ivan.

"Nie chciał jednak zdradzić, czy umówił się z Basią na kolejne lekcje. A tym bardziej, czy mają zamiar kontynuować znajomość na suchym lądzie. Ale znając muzyka i widząc, jakim wzrokiem Basia na niego patrzyła, coś z tego może być" - czytamy.

Zobacz teledyski Ivan i Delfin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: muzyka | delfin | Ivan i Delfin | Delfin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama