Reklama

Internetowy sukces Toma Petty'ego

Pomysł Toma Petty'ego, słynnego amerykańskiego gitarzysty i wokalisty, na sprzedaż aż połowy biletów na koncerty za pośrednictwem Internetu, okazał się strzałem w dziesiątkę. Wejściówki na jego występy na Zachodnim Wybrzeżu sprzedały się znakomicie.

Petty znany jest z tego, że jak coś sobie wymyśli, lubi postawić na swoim. Nie inaczej było i tym razem. Słynny muzyk zażyczył sobie, aby połowa biletów na jego majowe tournee była dostępna wyłącznie w Internecie. Sprzedawano je za pośrednictwem oficjalnej witryny artysty.

Reklama

Zapotrzebowanie okazało się ogromne i część przeznaczona do sprzedaży w Internecie rozeszła się bardzo szybko. Jeśli pozostałe 50 proc. znajdzie równie wielu nabywców, tournee Petty'ego okaże się wielkim sukcesem także pod względem finansowym.

"Tom chciał się upewnić, że jego najwierniejsi fani chcą być traktowani w sposób wyjątkowy. Ale mam wrażenie, że obaj nie przypuszczaliśmy, że aż tylu spośród nich odwiedzi stronę. Zainteresowanie było po prostu przytłaczające. Po raz pierwszy spróbowaliśmy czegoś takiego i dało nam to do myślenia" - powiedział rzecznik Toma Petty'ego.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tom | Tom Petty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje