Reklama

Reklama

Internauta myślał, że przez 6 lat rozmawiał z Katy Perry

Spencer Morril, uczestnik programu "Catfish: The TV Show", był przekonany, że przez ostatnie 6 lat rozmawiał w sieci z Katy Perry.

Spencer Morril, uczestnik programu "Catfish: The TV Show", był przekonany, że przez ostatnie 6 lat rozmawiał w sieci z Katy Perry.
Oszustka z Wielkiej Brytanii podawała się za Katy Perry /Alberto E. Rodriguez /Getty Images

"Catfish: The TV Show" to program realizowany przez MTV, w którym prowadzący pokazują plusy i minusy randkowania online. Jednym z bohaterów piątego sezonu był Spencer Morril ze Stanów Zjednoczonych.

Mężczyzna twierdził, że przez sześć lat rozmawiał z Katy Perry. Ich relacja miała być na tyle silna, że Morril chciał oświadczyć się (przygotował nawet pierścionek).

"Jest wspaniała - dużo bardziej zabawna i mądrzejsza ode mnie. Nie wiem, ile osób ją za to chwali, ale jest niezwykle inteligentna. Ma w sobie chęć życia i ogromne serce" - mówił Spencer, nieświadomy, że przez 6 lat był oszukiwany.

Reklama

Prowadzący program uświadomili mu bowiem, że wcale nie rozmawiał i nie flirtował w sieci ze znaną wokalistką, a Harrietą z Gloucester (Wielka Brytania). Sama oszustka stwierdziła po odkryciu prawdy, że całe przeżycie było dla niej przyjemne, chociaż miała świadomość, że zatraciła się w kłamstwie. 

"Jest mi strasznie przykro. Nie mogę zmienić tego, co zrobiłam, ale zrozumiałam, że było to złe" - opowiedziała Harrieta.

O całej sytuacji dowiedziała się również Katy Perry. Wokalistka nie kryła swojego smutku:

"Moje uczucia są teraz przy Morrilu. Ludzie maja marzenia, żyją w różnych częściach świata, gdzie nie wszystko jest zawsze dostępne. Jest mi przykro, ale nie chciałabym się w to angażować" - stwierdziła Perry, dodając, że o historii dowiedziała się od jednego ze znajomych.

Obecnie Katy Perry jest w związku z aktorem Orlando Bloomem.

Sprawdź tekst utworu "California Gurls" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL