Reklama

Reklama

Inna z kolejnym sukcesem. "Flashbacks" podbija listy przebojów!

Najnowszy singel popularnej wokalistki o pseudonimie Inna to najczęściej odtwarzany utwór w rumuńskich stacjach radiowych. "Flashbacks" znajduje się również na 3. miejscu radiowego Airplaya w Rosji i 55. miejscu Shazam Global!

Inna szybko zyskała popularność w wielu krajach

Talent wokalistki posługującej się pseudonimem Inna (właśc. Elena Alexandra Apostoleanu) odkryli jej rodzice, którzy posłali swoją córkę na lekcje śpiewu, gdy miała osiem lat. 

Rumunka nie zdobyła jednak wykształcenia muzycznego. Zdobyła natomiast dyplom z nauk politycznych w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Konstancy.

W ciągu kilku lat od debiutu stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd europejskiej sceny dance. Już w 2012 r. jej klipy na Youtube przekroczyły barierę miliarda odtworzeń - ten wynik podwoiła w maju 2017 r. Dwa lata później były to już trzy miliardy. Kolejne teledyski z łatwością notują po kilkadziesiąt-kilkaset milionów odsłon.

Reklama

"Flashbacks" to utwór, który powstał ze współpracy kilku artystów. W tworzeniu i produkowaniu mieli udział: Marco i Seba, Alex Cotoi, David CienteMinelli i Inna. Utwór przekroczył 11 milionów wyświetleń na Youtube i w zawrotnym tempie wspina się po listach przebojów. Od 4 tygodni utrzymuje się na 1. miejscu TV Airplay w Bułgarii, znajduje się także na listach przebojów między innymi w Turcji i Rosji.

Singel "Flashbacks" znalazł się na 55. pozycji Shazam Global i przekroczył 585 000 shazamów! Artystka zorganizowała również live na TikToku dla swoich fanów w Turcji, który obejrzało 110 tysięcy osób.

"Flashbacks" to jedna z pozycji na najnowszym, wydanym w 2020 roku albumie wokalistki - "Heartbreaker".

Kim jest Inna?

Wokalistka przez 10 lat spotykała się ze swoim menedżerem Lucianem Ștefanem Gîtiță. Później, w 2013 r. związała się z amerykańskim fotografem Johnem Perezem (plotkowano nawet o zaręczynach), ale ten związek także rozpadł się po kilku latach. Choć Inna raczej stroni od informowania o jej życiu prywatnym, niedawno przyznała, że znów jest szczęśliwie zakochana - nowym wybrankiem jest rumuński raper o pseudonimie Deliric.

W połowie września 2020 r. rumuńska gwiazda zadebiutowała jako jedna z jurorek pierwszej tamtejszej edycji telewizyjnego show "The Masked Singer", który wcześniej podbił serca widzów w m.in. Korei Południowej, Tajlandii, Indonezji, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Włoszech.

Inna nie ogranicza się do lokalnego rynku - jesienią 2018 r. zagrała trasę koncertową w USA i Kanadzie. Album "Yo" z maja 2019 r. (wydany nakładem należącej do Jaya-Z wytwórni Roc Nation) zawierał materiał wyłącznie w języku hiszpańskim.

Inna może się pochwalić imponującymi wynikami w mediach społecznościowych - na Facebooku ma 11 mln fanów, jej wpisy na Twitterze śledzi ponad 1,4 mln osób, a profil na Instagramie polubiło ponad 2,9 mln.

Przypomnijmy, że od 2016 r. Inna współtworzy rumuńską supergrupę G Girls, w której obecnie występują także Lori (aka Loredana Ciobotaru), Antonia (zastąpiła Alexandrę Stan) i Lariss.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy