Reklama

Reklama

Iglesias i Kurnikowa małżeństwem?

Informacje o ślubie rosyjskiej tenisistki Anny Kurnikowej z hiszpańskim wokalistą Enrique Iglesiasem pojawiały się dotąd wielokrotnie. Jednak teraz tę informację podobno miała potwierdzić sama Kurnikowa. Sekretna ceremonia miała się odbyć kilka tygodni wcześniej, na plaży w meksykańskim kurorcie Puerto Vallarta.

O ślubie gwiazd muzyki i sportu poinformował amerykański magazyn "Us Weekly". Według pisma, w niedzielę, 12 grudnia, na dobroczynnej imprezie sportowej na Florydzie, ktoś zauważył na palcu 23-letniej tenisistki obrączkę ślubną.

Zapytana, miała powiedzieć, że "Enrique jest cudowny. Wszystko idzie fantastycznie. Pobraliśmy się" - donosi "Us Weekly".

Według gazety, ceremonia ślubna była bardzo skromna i utrzymana w ścisłej tajemnicy, tylko "rodzina i kilku bliskich przyjaciół".

Kurnikowa, okrzyknięta "Britney Spears tenisa", nigdy nie wygrała żadnego poważniejszego turnieju. Bardziej jest znana ze względu na urodę, niż z powodów sportowych.

Reklama

W 2002 roku wystąpiła w teledysku do piosenki Enrique "Escape", i od tego czasu tenisistka i Iglesias junior są uważani za parę.

Nie jest to pierwsze doniesienie na temat ślubu sławnej pary. Podobne rewelacje podawała w maju amerykańska gazeta "Daily Star", zapewniając jednocześnie, że Anna jest w ciąży.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias | małzeństwo | tenisistki | ceremonia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy