Reklama

Reklama

Iggy Azalea powiększyła pośladki? Jest reakcja raperki

Pod koniec lipca australijska gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie swoich pośladków, które wywołało masę domysłów. Pojawiły się zarzuty, że Azalea przeszła operację plastyczną. Raperka jednak zdementowała plotki.

Iggy Azalea zdementowała pogłoski o operacji plastycznej

Pod zdjęciem, które pojawiło się w sieci 23 lipca pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Kolejny sztuczny tyłek" - napisał jeden z internautów. Podobnych opinii pojawiło się jeszcze kilkadziesiąt. Oprócz tego pod zdjęciem można przeczytać również opinie broniące raperki.

Iggy Azalea początkowo nie komentowała całej dyskusji na jej Instagramie. Serwis Hollywood Life postanowił natomiast spytać chirurga Marka Youssefa o pośladki gwiazdy. Ten również stwierdził, że wyglądają na sztuczne.

Po burzy w sieci głos zabrała sama zainteresowana w programie "Nick Cannon Presents: Wild 'N Out".

Reklama

Jednym z elementów show są odpowiedzi na niewygodne pytania. Właśnie w tym fragmencie zapytano Iggy czy jej pośladki są prawdziwe. Azalea zaczęła się śmiać, a następnie odpowiedziała pytającemu, że "są prawdziwe, ale i tak poza twoim zasięgiem". 

Azalea, która niedawno rozstała się z koszykarzem Nickiem Youngiem, w tym roku, w programie Ellen DeGeneres, przyznała się do poprawienia sobie biustu oraz nosa.

Australijka pracuje obecnie nad drugim albumem "Digital Distortion". Jego premiera ma odbyć się jeszcze w 2016 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje