Reklama

Reklama

"Idol": Luke Bryan drugim jurorem?

Jak donosi serwis Variety drugim jurorem reaktywowanego w USA "Idola" zostanie wokalista country Luke Bryan. Muzyka ma podpisać kontrakt w najbliższych dniach.

Luke Bryan (na zdjęciu z Rihanną) ma zostać nowym jurorem "Idola"

Przypomnijmy, że telewizja Fox, która emitowała "Idola" przez 15 edycji stwierdziła, że format programu wyczerpał się. Finał ostatniej serii widzowie zobaczyli 7 kwietnia 2016.

Szybko okazało się jednak, że zainteresowana emisją talent-show jest inna stacja. Telewizja ABC ogłosiła w tym roku, że rozpoczyna pracę nad reaktywacją formatu.

Niedługo później ogłoszono, że pierwszym jurorem programu została Katy Perry. Po tym wyborze rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania kolejnego sędziego do talent show. Przez media przewinęło się kilka nazwisk, w tym m.in. Davida Hasselhoffa, jednak ostatecznie padło na wokalistę country, Luke'a Bryana. 41-letni wokalista, gitarzysta i kompozytor jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków country w Stanach. Karierę rozpoczął w 2006 roku i do tej pory wydał pięć płyt, które sprzedały się w USA w nakładzie ponad siedmiu milionów egzemplarzy.

Reklama

Obecnie producenci programu próbują zakontraktować trzecią osobę do jury. Plotkowało się, że do "Idola" powróci Keith Urban, ten jednak stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom.

Szanse na bycie w jury stracił również Lionel Richie, za którym mocno optować miała Katy Perry. Stacja ostatecznie zerwała negocjacje i skupiła się na rozmowach z innym artystą - Charlie Puthem.

Prowadzącym show będzie natomiast Ryan Seacrest.

Reaktywowany "Idol" nie ma jeszcze daty premiery. Będzie to prawdopodobnie pierwsza połowa 2018 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Idol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje