Reklama

Reklama

Ich Troje znowu triumfują

Spore zmiany nastąpiły w czołówce najnowszego notowania listy OLiS, przedstawiającej najlepiej sprzedawane albumy w Polsce. Od razu na pierwszym miejscu zadebiutowała składanka "The Best Of Ich Troje", co świadczy o tym, że wciąż nie maleje popularność tego niezwykle kontrowersyjnego tria.

Bardzo zadowolona może być też Ewelina Flinta, finalistka pierwszej edycji "Idola". Jej debiutancki album, zatytułowany "Przeznaczenie" wskoczył od razu na 2. miejsce, co jest niewątpliwie dużym sukcesem młodej wokalistki.

Zespół Raz, Dwa, Trzy musi się w tym tygodniu zadowolić trzecią pozycją, co może być o tyle rozczarowujące, że jeszcze tydzień temu muzycy z Zielonej Góry znajdowali się na samym szczycie listy.

Najnowsza płyta Madonny, "American Life", w wielu krajach debiutowała na pierwszych miejscach najlepiej sprzedawanych albumów. My byliśmy oryginalni i kupiliśmy tylko tyle egzemplarzy, że wystarczyło na czwarte miejsce w zestawieniu.

Reklama

Wciąż pnie się do góry album Celine Dion "One Heart" - po sześciu tygodniach od premiery dotarł już na 5. pozycję i kto wie, co będzie za tydzień?

Oczko niżej znalazła się śpiewająca po francusku Włoszka In-Grid ze swa pierwszą płytą "Rendez Vous", zaś na miejscu siódmym zespół Blue Cafe i jego "Fanaberia". Warto dodać, że ten album przebywa już na liście równo pół roku.

Kolejne trzy pozycje okupują wydawnictwa również nie najnowsze: "Wolność słowa" Pudelsów, wspólny album Jana Borysewicza i Pawła Kukiza oraz "It Had To Be You..." Roda Stewarta.

Do czołowej dziesiątki puka Andrzej Smolik - jego druga solowa płyta po trzech tygodniach na liście jest już tuż, tuż, na 11. miejscu.

Niżej znajdziemy jeszcze m.in. składankę Renaty Przemyk "The Best Of", debiutującą na dość odległym 17. miejscu oraz kolejny w pierwszej dwudziestce album grupy Raz, Dwa, Trzy - "Czy te oczy mogą kłamać" (19. miejsce po 45. tygodniach przebywania na liście!).

Zobacz pełne zestawienie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy