Reklama

Ich Troje wciąż niepokonani

Wydawało się, że dziewczęta z rosyjskiej grupy Tatu wreszcie zdetronizują grupę Ich Troje, ale płyta naszego tria "Po piąte... a niech gadają" wciąż pozostaje najchętniej kupowanym wydawnictwem w Polsce Młode Rosjanki uplasowały się z albumem "200 Po Vstrechnoy" na miejscu drugim. Z pozycji trzeciej nie dali się natomiast zrzucić muzycy grupy Raz Dwa Trzy, śpiewający "Piosenki Agnieszki Oscieckiej".

W pierwszej dziesiątce zabrakło tym razem nowości - najwyżej notowana z nich znalazła się dopiero na 22. miejscu. Najlepszą spośród artystów debiutujących w tym tygodniu na liście okazała się Kasia Klich z płytą "Lepszy model".

Reklama

Daleką 24. pozycją dla albumu "Tu i teraz" musi zadowolić się Artur Gadowski i jego koledzy z formacji Ira. Trzecią i ostatnią nowością w zestawieniu jest ścieżka dźwiękowa do filmu "Tabasko".

Doczekaliśmy się także dwóch powrotów. Na liście znów pojawiły się płyty "3" grupy Soulfly (41. miejsce) oraz kolekcja piosenek Jonasza Kofty (46.).

Bez zmiany na pozycji lidera obeszło się także w zestawieniu najchętniej kupowanych w Polsce składanek. Prym wciąż wiedzie kompilacja "Idol Top 10". Na miejscu drugim utrzymał się album "Słońce, lato, muzyka", a na trzecie awansowała składanka "Przeboje Lata z Radiem Vol. 7". Jedyną nowością jest "Bravo Party 3" na pozycji ósmej.

Wakacje dobiegają końca i miejmy nadzieję, że na liście wkrótce zapanuje większy ruch.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje