Reklama

Ich Troje wciąż niepokonani

Wszystko wskazuje na to, że wakacje upłyną nam pod znakiem dominacji zespołów Ich Troje, Myslovitz i Budka Suflera ? przynajmniej jeśli chodzi o sprzedaż płyt w Polsce. Grupy te utrzymały swoje miejsca na podium w najnowszym notowaniu listy najchętniej kupowanych albumów w naszym kraju.

W zestawieniu znalazła się cztery nowości. Najwyżej notowana z nich to dwupłytowe wydawnictwo z największymi przebojami Urszuli. Album wydany został z okazji 20-lecia działalności artystycznej Urszuli i zawiera piosenki zarówno w wersjach studyjnych jak i koncertowych. Znalazło się na nim także jedno premierowe nagranie - "To co było, nie wróci (już)". Jest to kompozycja zmarłego w ubiegłym roku męża Urszuli - Staszka Zybowskiego, do której napisała tekst. Niestety płycie nie udało się dostać do pierwszej dziesiątki i po pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła się na miejscu 14. W dalszej kolejności uplasowały się albumy "Zmień z nami płeć" grupy Big Cyc (pozycja 25.), ścieżka dźwiękowa do filmu "Spiderman" (27.) i "Besta, besta", czyli kolekcja najbardziej znanych utworów zespołu Lady Pank (29.) .

Reklama

Jeśli chodzi o płyty, które w zestawieniu znajdują się już od jakiegoś czasu, to coraz wyżej pnie się album "Czy te oczy mogą kłamać - piosenki Agnieszki Osieckiej" grupy Raz Dwa Trzy. W tym tygodniu awansował aż o 11 oczek w górę, na miejsce szóste.

Znacznie pogorszyły za to swoje pozycje płyty "Szklanka wody" Bajmu i "Golec uOrkiestra 2" braci Golców. Pierwsza z nich spadła z miejsca 15. na 31., ale wciąż pozostaje najdłużej utrzymującą się na liście (już 76 tygodni!!!). Druga spadła z miejsca 20. na 36.

W zestawieniu najchętniej kupowanych składanek prym wciąż wiedzie kompilacja "Bravo Hits Lato 2002". Z miejsca drugiego nie ruszyła się płyta "Hit After Hit", a na trzecie awansował album "Przeboje polskiego rocka".

Zobacz pełne notowanie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Budka Suflera | Myslovitz | sprzedaż płyt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje