Reklama

Ich Troje: Nowa wokalistka!

Nową wokalistką grupy Ich Troje została Ania Świątczak, znana z programów telewizyjnych "Szansa na sukces" i "Jaka to melodia?", śpiewająca także na płytach Natalii Kukulskiej i Wojciecha Pilichowskiego. Zespół, już w nowym składzie, pojechał na koncerty do Niemiec.

Ania jest dobrze znana na polskiej scenie muzycznej. Kilka lat temu wygrała "Szansę na sukces", śpiewając piosenkę Sławy Przybylskiej, "Pamiętasz, była jesień". W 1996 roku, podczas XXXIII festiwalu w Opolu, w koncercie "Debiuty" otrzymała Nagrodę Publiczności Telewizyjnej (plebiscyt audiotele) oraz wyróżnienie za piosenkę "Pożegnania".

Reklama

Później była chórzystką u wielu znanych polskich wykonawców, m.in. Natalii Kukulskiej i Wojciecha Pilichowskiego. Występowała również w teleturnieju "Jaka to melodia?".

Ich Troje poszukiwali wokalistki, gdy po dwóch latach zespół zdecydowała się opuścić Justyna Majkowska. Ostatni koncert w starym składzie trio dało 24 maja, podczas ostatniego festiwalu Eurowizji w Rydze.

W sondzie dotyczącej ewentualnej następczyni Majkowskiej, zorganizowanej przez portal INTERIA.PL, najwięcej internautów (25 procent) opowiedziało się za Shazzą. Drugie miejsce zajęła Violetta Villas (22 procent głosów).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | melodia | Jaka to melodia | wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje