Reklama

Ich Troje nie do pobicia

W zestawieniu najlepiej sprzedających się w naszym kraju płyt bez niespodzianek - nie zaszły poważniejsze zmiany. Na czele wciąż znajduje się grupa Ich Troje z albumem "ad.4", a z miejsca drugiego po raz kolejny nie dał się ruszyć duet Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic. W pierwszej dziesiątce znalazła się tylko jedna nowość, a w całym zestawieniu było ich w sumie trzy. Na podium wróciła po chwili nieobecności ścieżka dźwiękowa do filmu "Quo Vadis", która wyprzedziła awansującą z miejsca ósmego na czwarte formację HIM i jej album "Deep Shadows & Brilliant Highlights".

Na pozycji piątej utrzymał się Michał Żebrowski ze swoim wydawnictwem "Lubię, kiedy kobieta", a na szóstej zadebiutowała Tori Amos, która na płycie Strange Little Girls" przedstawiła swoje interpretacje utworów z repertuaru m.in. takich zespołów, jak Slayer i Depeche Mode.

Reklama

Ze sporego awansu może być zadowolona Diana Krall. Jej album "The Look Of Love" wspiął się z miejsca 24. na siódme. Do pierwszej dziesiątki powróciła nowa wersja płyty "3" Ich Troje, awansując z pozycji 14. na ósmą. Na dziewiątej znalazła się formacja Paktofonika i jej "Kinematografia", a Top 10 zamyka w tym tygodniu grupa Brathanki z albumem "Patataj".

Jeśli chodzi o pozostałe nowości, to na miejscu 21. znalazła się płyta "The Id" Macy Gray, a na 28. zadebiutowała grupa Moonlight ze swym najnowszym dziełem "Yaishi".

W zestawieniu kompilacji wreszcie doszło do małego przetasowania. Co prawda na czele wciąż znajduje się album "La Vie Est Une Chanson", to jednak na miejsce drugie awansowała płyta "Dziewczyna 10", a do pierwszej trójki powróciła składanka "Bravo Hits Lato 2001".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | pobicia | Nie | Krzysztof Krawczyk | H.I.M. | Goran Bregovic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje