Reklama

Ich Troje nadal przed Myslovitz

Wszystko wskazuje na to, że Polaków w ostatnim tygodniu interesowały przede wszystkim zmagania na boiskach Korei i Japonii. Na liście najchętniej kupowanych albumów panuje bowiem zastój. Cała pierwsza piątka utrzymała swoje pozycje sprzed tygodnia, a najwyżej notowana nowość pojawiła się dopiero na miejscu 13.

W sumie w zestawieniu pojawiły się cztery debiuty. Najpopularniejszym spośród nich okazał się być najnowszy album Mike'a Oldfielda zatytułowany "Tres Lunas". Nieco niżej uplasowały się płyty: "Czy te oczy mogą kłamać - Piosenki Agnieszki Osieckiej" grupy Raz, Dwa, Trzy (pozycja 17.), "Mimochodem" Jacka Kaczmarskiego (18.) oraz "Revelations" formacji Vader (22.).

Reklama

W tym tygodniu nie odnotowano żadnych spektakularnych awansów. Zamieszanie wokół wykonania naszego hymnu przed meczem z Koreą przysłużyło się jednak Markowi Torzewskiemu. Jego płyta "Nic nie dane jest na zawsze" awansowała z miejsca 21. na dziewiąte.

Znacznie pogorszyła za to swoją pozycję grupa A-ha, która 12 września wystąpi w Warszawie na jedynym koncercie w naszym kraju. Najnowsze dzieło Mortena Harketa i jego kolegów - "Lifelines" - spadło z pozycji 11. aż na 43.

Doczekaliśmy się także kilku powrotów. Na liście, po chwilowej nieobecności, pojawiły się znów albumy "Mamatata mam 2 lata" Arki Noego, "Ballady" Bajmu, "One Wild Night" Bon Jovi oraz "Reveal" R.E.M..

W zestawieniu najpopularniejszych składanek na szczyt wspięła się płyta "Bravo Hits Lato 2002", która wyprzedziła wydawnictwa "Bravo Party II" oraz "Hit After Hit".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Myslovitz | one

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje