Reklama

Ich Troje nadal liderem

Płyta "Po piąte... a niech gadają" już po raz siódmy z rzędu uplasowała się na szczycie listy najpopularniejszych w naszym kraju albumów. Michałowi Wiśniewskiemu po piętach depczą już Artur Rojek i jego koledzy z grupy Myslovitz, ale tym razem znów muszą zadowolić się drugim miejscem.

Na podium zmieściła się tym razem grupa Raz Dwa Trzy z nową płytą "Czy te oczy mogą kłamać - Piosenki Agnieszki Osieckiej", której udało się nawet wyprzedzić Budkę Suflera.

Reklama

W pierwszej dziesiątce zabrakło w tym tygodniu nowości. Najwyżej notowanym debiutem jest pierwsza w karierze płyta Jarka Webera, laureata telewizyjnego programu "Droga do gwiazd". Album zatytułowany po prostu "Jarek Weber" znalazł się po pierwszym tygodniu sprzedaży na 20. miejscu.

W dalszej kolejności spośród nowości uplasowały się wydawnictwa: "Acidofilia" Acid Drinkers (pozycja 25.) i "Cool Kid Of Death" Cool Kids Of Death (27.).

Ponadto doczekaliśmy się także jednego powrotu na listę. Na miejscu 47. uplasowała się płyta "... All This Time" Stinga.

W zestawieniu najpopularniejszych składanek prym wciąż wiedzie płyta "Bravo Hits Lato 2002", a na drugim zadebiutowała kompilacja "Przeboje Lata z Radiem Vol. 7". Pozycja trzecia przypadła tym razem albumowi "Hit After Hit".

Zobacz pełne zestawienie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje