Reklama

Ich Troje: Kolejny tydzień na szczycie

Na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju płyt powoli zaczyna wiać nudą. Na szczycie wciąż utrzymuje się formacja Ich Troje z albumem "Ad.4", która dodatkowo umieściła na podium płytę "3 - Reedycja" i tym samy okupuje już dwie pierwsze pozycje. Dominacja grupy na polskim rynku muzycznym jest więc bezdyskusyjna.

Na miejsce trzecie zepchnięty został Michał Żebrowki i jego "Lubię kiedy kobieta...". Z pozycji szóstej na czwartą przesunęła się ścieżka dźwiękowa do filmu "Dziennik Bridget Jones" spychając o jedną pozycję w dół album "W związku z samotnością" grupy Łzy. Na miejsce szóste z siódmego przesunęli się bracia Golcowie i ich "Golec uOrkiestra 2". Za góralami z Milówki znalazła się za to ścieżka dźwiękowa z filmu "Shrek", która tym razem wyprzedziła album "Kinematografia" formacji Paktofonika. Pozycja dziewiąta to znów muzyka z filmu - tym razem "Tomb Raider" i awans z miejsca 22. Pierwszą dziesiątkę zamyka żeńska grupa Destiny's Child z albumem "Survivor".

Reklama

Co ciekawe w zestawieniu nie pojawiła się w tym tygodniu żadna nowość, ale taka sytuacja nie powinna się powtórzyć za tydzień. W najbliższy poniedziałek swe premiery mają m.in nowe wydawnictwa grup Varius Manx, Him, New Order, a także wspólne dzieło Gorana Bregovica i Krzysztofa Krawczyka. Może w końcu będziemy mieli nowy numer jeden?

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje