Reklama

Ich Troje: Kolejny tydzień na szczycie

Tydzień, w którym zespół Ich Troje utraci prowadzenie na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów będzie na pewno długo pamiętany. Na razie jednak nic nie zapowiada, aby miał on nadejść szybko. Płyta "Ad.4" nadal utrzymuje się na szczycie z bezpieczną przewagą nad konkurentami.

Miejsce drugie utrzymała przebywająca na liście już od 11 tygodni ścieżka dźwiękowa do filmu "Dziennik Bridget Jones". Bez zmian obeszło się także na pozycjach trzeciej i czwartej. Michał Żebrowski nadal wyprzedza grupę Ich Troje, która deklasuje wszystkich rywali utrzymując w pierwszej 30 aż trzy swoje albumy. Na miejscu czwartym utrzymała się płyta "3 - reedycja", a na 24 uplasowała się składanka "Best Of".

Reklama

Na pozycje piątą awansowała grupa Arka Noego i jej "Mamatata mam 2 lata". Na miejscu szóstym, również awansując, znalazł się w tym tygodniu zespół Brathanki z albumem "Patataj", a na siódme przeskoczył Kazik Staszewski śpiewający "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto".

Po 35 tygodniach przebywania na liście ósmą pozycją albumu "Dary losu" zadowolić się musi Ryszard Rynkowski. Zaraz za nim znalazła się grupa Łzy i jej płyta "W związku z samotnością", a pierwszą dziesiątkę zamykają bracia Golcowie z wydawnictwem "golec uOrkiestra 2".

Jedynym debiutem na liście jest w tym tygodniu ścieżka dźwiękowa do filmu "Hannibal", która znalazła się jednak dopiero na miejscu 38.

W zestawieniu kompilacji prymat wciąż wiedzie składanka "Bravo Hits Lato 2001". Na miejscu drugim ponownie znalazła się płyta "Hop Bęc 15", a pozycję trzecią utrzymał album "La Vie Est Une Chanson".

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje