Reklama

Hymn Stadium Of Sound

Polski festiwal muzyki klubowej Stadium Of Sound, jedna z największych europejskich imprez tanecznych, doczekała się swojego hymnu.

Wydawnictwo My Music na początku czerwca ogłosiło konkurs na hymn największej klubowej imprezy w środkowo-wschodniej części Europy - Stadium Of Sound, która odbędzie się 4 sierpnia na Stadionie Lecha Poznań.

Reklama

Patronem medialnym Stadium Of Sound jest INTERIA.PL.

Autorem zwycięskiego utworu okazał się Tomasz Starzyk, występujący jako DJ Stantom.

Zwycięzca rozpoczął swoją przygodę z muzyką już w wieku 15 lat. Jego pasja i miłość do muzyki elektronicznej rozpoczęła się o wiele wcześniej, gdy jako dziecko usłyszał przebój Darude'a "Sandstorm". Od tego momentu wiedział, co będzie jego największą pasją i celem w życiu.

Z roku na rok młody DJ zdobywa większe doświadczenie nie tylko przy konsoli, ale również w produkcji. Ma na swoim koncie kilka utworów o dużym potencjale.

DJ Stanton zajmuje się tworzeniem muzyki trance i choć jego styl nie jest jeszcze ściśle określony specjaliści wróżą mu świetlaną przyszłość.

Utwór "Stadium Of Sound Anthem" DJ-a Stantoma uświetni składankę największych przebojów muzyki klubowej "Stadium Of Sound", która trafi do sklepów już 20 lipca. Na płycie znajdą się utwory w wykonaniu gwiazd tegorocznej edycji festiwalu.

Największą gwiazdą festiwalu będzie jeden z najlepszych DJ-ów na świecie, Paul Van Dyk. Oprócz niego na scenie wystąpią tak uznani twórcy muzyki tanecznej i klubowej jak Erick Prydz, Marco V, Menno de Jong, Marc van Linden czy Alex M.O.R.P.H.

Nie zabraknie również czołowych polskich wykonawców, powoli podbijających zagraniczne rynki, czyli duetu Kalwi & Remi oraz MBrothera.

Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać zwycięskiego hymnu festiwalu Stadium Of Sound:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: festiwal | hymn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje