Reklama

HunterFest po raz drugi

Już w sobotę, 13 sierpnia, rozpocznie się druga edycja dwudniowej metalowo-rockowej imprezy HunterFest 2005, organizowanej przez muzyków grupy Hunter. Podobnie, jak w roku ubiegłym, odbędzie się ona na Plaży Miejskiej w Szczytnie, rodzinnym mieście formacji. Na scenie pojawi się ponad 30 zespołów.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, bramy festiwalu otwierane będą o godz. 10. Koncerty zaczynać się będą od godz. 11 i potrwają co najmniej do 2 w nocy.

Reklama

Każdy z koncertów będzie zapowiadał konferansjer Grzegorz Kasjaniuk z Radia Olsztyn.

Na terenie festiwalu organizatorzy zapewniają pole namiotowe z prysznicami i toaletami. Pojawią się również stoiska z jedzeniem i piciem. Namioty można rozbijać już od piątku, 12 sierpnia.

Oprócz występów zaproszonych zespołów, przewidziane są również dodatkowe atrakcje w postaci pokazów walk rycerskich, zlotu motocykli i samochodów oraz gry w paintball. W trakcie festiwalu Hunter świętować będzie swoje 20. urodziny.

Cena biletu na jeden dzień wynosi 35 zł. Od 1 sierpnia dwudniowy karnet kosztuje 60 zł. 13 i 14 sierpnia dostępne będą wyłącznie pojedyncze bilety w cenie 37 zł za dzień.

Oto szczegółowy harmonogram HunterFest 2005:

Sobota, 13 sierpnia:

Chassis
Sapros
Puatki
Al Sirat
Trzyczwarte
Mold
Orbita Wiru
Weed
Candida
Butelka
Rootwater
Akurat
Flapjack
Lipali
Dezerter
KSU

Niedziela, 14 sierpnia:

Valdo
Prama
Penthhouse
Nikt
Enemy Mine
Carnal
Sjel
Milczenie Owiec
Mech
Indios Bravos
Corruption
Coma
Behemoth
Hunter
Hey
Hurt.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hunter | druga edycja | 13 sierpnia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje