Reklama

Honorata Skarbek i jej pragnienia. Zobacz teledysk "Desire"

8 listopada ukaże się pierwsza EP-ka Honoraty Skarbek. Wydawnictwo "Codependency" zapowiada piosenka "Desire".

Honorata Skarbek zapowiada nowy materiał

Honorata Skarbek w maju 2018 r. wypuściła swój czwarty album "Sunset".

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Chora" w serwisie Tekściory.pl!

Promowały go single "Na koniec świata", "Zasady" (zobacz klip!), "Świat jest nasz" (posłuchaj!) i "Chora" (duet z WdoWą).

Niespełna 27-letnia wokalistka zapowiedziała teraz premierę pierwszej w swojej karierze limitowanej EP-ki.

"Codependency" zawierać będzie pięć bardzo osobistych utworów: "Desire", "Ego", "Falling", "5 AM" i "Forgiveness". Wszystkie piosenki zostały napisane przez Honoratę w języku angielskim.

Teledysk "Desire" jest bardzo tajemniczy i sensualny za sprawą głównego motywu jakim jest taniec high heels w wykonaniu Honoraty Skarbek oraz towarzyszących jej tancerek (Zuzanna Pacałowska i Paulina Gajewska).

Honorata nigdy nie ukrywała, że taniec jest jedną z jej pasji, dlatego za pomocą zarówno muzyki jak i tańca chciała przełożyć na ekran drzemiące w niej emocje, rozliczające ją z przeszłością raz na zawsze.

W plotkarskich mediach pod koniec wakacji pojawiły się informacje, że wokalistka rozstała się z raperem i wokalistą Smolastym. To była jedna z głośniejszych par młodszego pokolenia.

Skarbek brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek razem ze swoimi producentami - przy "Desire" był to Konrad Żyrek (SHDW). Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki. Jest zarazem namiętny i mroczny, burzliwy i kojący - czytamy.

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje