Reklama

Honorata Skarbek: Fani byli spragnieni

Wokalistka Honorata Skarbek czuje się usatysfakcjonowana pozytywnymi recenzjami odbiorców jej najnowszej płyty "Sunset". Podkreśla, że choć dość długo kazała na nią czekać swoim fanom, to w tym czasie nie próżnowała - szukała inspiracji, nawiązywała owocne muzyczne współprace, a już w same nagrania włożyła całe swoje serce.

Honorata Skarbek promuje swoją najnowszą płytę

Czwarty album Honoraty Skarbek ukazał się 11 maja.

Reklama

Wokalistka podkreśla, że "Sunset" to bardzo osobisty krążek, nad którym pracowała dwa lata, a w tym czasie przeszła prawdziwy wachlarz emocji. Zaznacza, że tym albumem nie tylko rozlicza się z miłosnymi rozterkami, lecz także zamyka pewien etap w swoim życiu.

"Ostatnio skupiałam się wyłącznie na premierze mojej czwartej płyty - 'Sunset', która już śmiga w sieci i w sprzedaży fizycznej, ale udało mi się wygospodarować tydzień wolnego i wybieram się do Barcelony, mojej ukochanej, gdzie jeżdżę od kilku lat co roku" - mówi agencji Newseria Honorata Skarbek.

Wydawnictwo promują dwa single - "Na koniec świata" oraz "Zasady".

Sprawdź słowa utworu "Na koniec świata" w serwisie Teksciory.pl!

"Cały czas oscyluję wokół popu i to się nie zmienia. Na płycie można znaleźć większość energicznych, tanecznych numerów, mamy też dużo elektroniki, inspirowaliśmy się bardzo zagranicznymi producentami i fajnymi numerami. Mam nadzieję, że będzie można usłyszeć tę dojrzałość, która gdzieś pewnie we mnie się pojawiła przez ostatnie trzy lata" - mówi Honorata Skarbek.

Wokalistka przyznaje, że już spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem nowego wydawnictwa. Choć jest dumna z każdej swojej płyty, to wierzy, że właśnie ta okaże się najlepszą w jej karierze.

Sprawdź słowa utworu "Zasady" w serwisie Teksciory.pl!

"Dostaję pierwszy feedback od moich odbiorców, którzy bardzo chwalą tę płytę i jest mi niesamowicie miło z tego powodu, ale może to też dlatego, że musieli na nią długo czekać i po prostu byli spragnieni czegoś nowego ode mnie" - mówi.

Przy tworzeniu albumu pomagały wokalistce doskonale znane ze sceny muzycznej - SarsaLanberry. Płyta zawiera jedenaście utworów, w tym jeden nagrany z Wdową.

"Z Wdową współpraca układała się bardzo dobrze. Bardzo się cieszę, że znalazła się na moim albumie, ponieważ słuchałam jej piosenek od najmłodszych lat. Kiedy miałam 15-16 lat ona była topową polską raperką, zresztą jedną z nielicznych w tamtym czasie, mam do niej ogromny sentyment i cieszę się, że mogłyśmy razem nagrać piosenkę, nazywa się 'Chora', oczywiście zachęcam do sprawdzenia" - mówi Honorata Skarbek.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje