Reklama

Reklama

Honorata Skarbek: Fani byli spragnieni

Wokalistka Honorata Skarbek czuje się usatysfakcjonowana pozytywnymi recenzjami odbiorców jej najnowszej płyty "Sunset". Podkreśla, że choć dość długo kazała na nią czekać swoim fanom, to w tym czasie nie próżnowała - szukała inspiracji, nawiązywała owocne muzyczne współprace, a już w same nagrania włożyła całe swoje serce.

Czwarty album Honoraty Skarbek ukazał się 11 maja.

Wokalistka podkreśla, że "Sunset" to bardzo osobisty krążek, nad którym pracowała dwa lata, a w tym czasie przeszła prawdziwy wachlarz emocji. Zaznacza, że tym albumem nie tylko rozlicza się z miłosnymi rozterkami, lecz także zamyka pewien etap w swoim życiu.

"Ostatnio skupiałam się wyłącznie na premierze mojej czwartej płyty - 'Sunset', która już śmiga w sieci i w sprzedaży fizycznej, ale udało mi się wygospodarować tydzień wolnego i wybieram się do Barcelony, mojej ukochanej, gdzie jeżdżę od kilku lat co roku" - mówi agencji Newseria Honorata Skarbek.

Reklama

Wydawnictwo promują dwa single - "Na koniec świata" oraz "Zasady".

Sprawdź słowa utworu "Na koniec świata" w serwisie Teksciory.pl!

"Cały czas oscyluję wokół popu i to się nie zmienia. Na płycie można znaleźć większość energicznych, tanecznych numerów, mamy też dużo elektroniki, inspirowaliśmy się bardzo zagranicznymi producentami i fajnymi numerami. Mam nadzieję, że będzie można usłyszeć tę dojrzałość, która gdzieś pewnie we mnie się pojawiła przez ostatnie trzy lata" - mówi Honorata Skarbek.

Wokalistka przyznaje, że już spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem nowego wydawnictwa. Choć jest dumna z każdej swojej płyty, to wierzy, że właśnie ta okaże się najlepszą w jej karierze.

Sprawdź słowa utworu "Zasady" w serwisie Teksciory.pl!

"Dostaję pierwszy feedback od moich odbiorców, którzy bardzo chwalą tę płytę i jest mi niesamowicie miło z tego powodu, ale może to też dlatego, że musieli na nią długo czekać i po prostu byli spragnieni czegoś nowego ode mnie" - mówi.

Przy tworzeniu albumu pomagały wokalistce doskonale znane ze sceny muzycznej - SarsaLanberry. Płyta zawiera jedenaście utworów, w tym jeden nagrany z Wdową.

"Z Wdową współpraca układała się bardzo dobrze. Bardzo się cieszę, że znalazła się na moim albumie, ponieważ słuchałam jej piosenek od najmłodszych lat. Kiedy miałam 15-16 lat ona była topową polską raperką, zresztą jedną z nielicznych w tamtym czasie, mam do niej ogromny sentyment i cieszę się, że mogłyśmy razem nagrać piosenkę, nazywa się 'Chora', oczywiście zachęcam do sprawdzenia" - mówi Honorata Skarbek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL