Reklama

Hołd dla Janet Jackson

Britney Spears, Aaliyah, Bobby Brown i grupa Destiny's Child - to tylko niektóre gwiazdy, które w sobotę, 10 marca, pojawiły się w Culver City, na przedmieściach Los Angleles, aby podczas specjalnej ceremonii zorganizowanej przez stację MTV, złożyć hołd Janet Jackson, amerykańskiej wokalistce i siostrze Michaela Jacksona, za jej wkład w muzykę pop podczas całej dotychczasowej kariery.

Członkinie Destiny's Child pojawiły się na scenie, aby zaśpiewać "Let's Wait Awhile" z reprtuaru Janet. Poza tym jej piosenki wykonały także: Macy Gray ("Love Will Never Do"), Pink ("Miss You Much"), Mya ("Pleasure Principle"), Usher ("Alright") oraz Britney Spears, Aaliyah i Bobby Brown.

Reklama

Ukoronowaniem wieczoru było wspólne wykonanie przez Pink, Myę i Ushera przeboju "Rhythm Nation" oraz oczywiście pojawienie się na scenie samej Janet Jackson, która zaprezentowała fanom i specjalnie zaproszonym gościom, wśród których znaleźli się także członkowie jej rodziny, swój najnowszy singel "All For You".

Utwór ten pobił w zeszłym tygodniu dwa rekordy. Pierwszy z nich to debiut na 14. miejscu listy przebojów Billboardu. Wynik ten jest znakomity głównie z tego powodu, iż singel nie trafił jeszcze na sklepowe półki. Wcześniej nie udało się tak wysoko zadebiutować żadnemu innemu utworowi, który nie był jeszcze w sprzedaży.

Tak wysoką pozycję singel "All For You" zawdzięcza temu, iż na swoich playlistach umieściło go w zeszłym tygodniu aż 40 najważniejszych stacji muzycznych w Stanach Zjednoczonych.

Singel promuje nowy album Janet Jackson, który pojawi się na rynku już w kwietniu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje