Reklama

Hiphopowy "Czas surferów"

19 sierpnia w kinach pojawi się komedia Jacka Gąsiorowskiego "Czas surferów". Piosenką promującą ścieżkę dźwiękową do obrazu jest utwór "To tylko my!" składu Ascetoholix, który możecie już usłyszeć na stronach INTERIA.PL.

Film opowiada historię Dżokera (Bogusław Linda), który postanowił wprowadzić w życie pozornie prosty plan - namierzyć i porwać Czarneckiego (Mirosław Warchoł), biznesmena, który dwa lata wcześniej wyrzucił go z pracy.

Reklama

Z natury mściwy Dżoker przez cały ten czas zbierał informacje o Czarneckim. Aż wreszcie znalazł to, czego szukał - Czarnecki ma dług u Klamy (Zbigniew Zamachowski), a Klama to gangster, z którym nie ma żartów.

Czarnecki wie to doskonale, dlatego "zapadł się pod ziemię". Dżoker z kolei wie, jak do niego dotrzeć - wystarczy śledzić jego żonę (Agnieszka Maciąg). Potem trzeba go tylko porwać, postraszyć, że jest się od Klamy, zgarnąć forsę i zniknąć.

Jest tylko jeden problem - Dżoker nie może tego zrobić sam, bo Czarnecki go zna. Zrobić to mogą za to - Fifi (Krzysztof Skarbiński), Bonus (Bartosz Obuchowicz) i Kozioł (Michał Nowaczyk), znajomi Dżokera, którzy większość czasu spędzają na obijaniu się, rozmawianiu o głupotach, ewentualnie na siedzeniu w kinie.

A że ich ulubione filmy to filmy gangsterskie - z chęcią podejmują się wykonania zadania.

Niedawno ukazał się również utwór promujący film - "To tylko my!" - nowy singel ekipy Ascetoholix (Kris,Liber, Doniu), zapowiadający ich trzeci już album (październik 2005) oraz ścieżkę dźwiękową do filmu "Czas Surferów".

W najbliższych tygodniach realizowany będzie również klip do tego numeru. Posłuchaj "To tylko my!"

mhh.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ascetoholix | surferzy | utwór | film | Doniu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama