Reklama

Reklama

Hip-Hop Festiwal Szczecin 2022: Pezet pierwszą gwiazdą [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Poznaliśmy pierwsza gwiazdę, która zagra podczas tegorocznego Hip-Hop Fesitwal Szczecin.

Poznaliśmy pierwsza gwiazdę, która zagra podczas tegorocznego Hip-Hop Fesitwal Szczecin.
Pezet pierwszą gwiazdą Hip-hop Festiwal Szczecin /Karol Makurat /Reporter

Podczas poprzedniej edycji Hip-hop Festiwal Szczecin wystąpili m. in. Quebonafide, Paluch czy Żabson. Możemy być więc pewni, że w składzie nie zabraknie kolejnych gwiazd!

Pierwszą gwiazdą imprezy jest Pezet.

Odkąd raper po raz ostatni zagrał w Szczecinie minęło długich 9 lat. W tym czasie wydał świetne albumy: solowy "Muzyka Współczesna" oraz wspólnie z Onarem jako Płomień 81 "Szkoła 81". Udzielił się także gościnnie w wielu genialnych projektach, nagrał kilka okolicznościowych utworów jak "Co jest ze mną nie tak" czy "Piroman". 

Artysta gra żywiołowe koncerty z udziałem całego zespołu, zazwyczaj wyprzedane do ostatniego biletu! Ten z warszawskiego Torwaru mogliśmy oglądać na HBO GO i była to pierwsza tego rodzaju współpraca polskiego rapera z międzynarodowymi platformami VOD.

Reklama

Hip-Hop Festiwal Szczecin: Pezet pierwszą gwiazdą

Pezet, a właściwie Jan Paweł Kapliński to polski raper, który na polskiej scenie hiphopowej działa od końca lat 90. Na koncie ma sześć solowych albumów, w tym takie klasyki jak "Muzyka Klasyczna" i "Muzyka Poważna", które stworzył we współpracy z Noonem

Jego dyskografię uzupełniają album z bratem Małolatem oraz cztery krążki nagrane wraz z Onarem pod nazwą Płomień 81. Dwukrotnie nominowano go do Fryderyka, a na polskiej scenie miał okazję współpracować z niemal wszystkimi najważniejszymi przedstawicielami gatunku. 

Hip-Hop Festiwal Szczecin 2022 odbędzie się 9 kwietnia w hali Netto Arena w Szczecinie. Bilety na trybuny i płytę kosztują 99 zł, natomiast pakiety VIP 199 zł i zawierają bilet kolekcjonerski, identyfikator, smycz, torbę materiałową oraz inne niespodzianki.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL