Reklama

Hate gotowy do nagrań

Z początkiem lata warszawscy deathmetalowcy z grupy Hate rozpoczną proces rejestrowania nowego albumu. Sesja nagraniowa odbędzie się w białostockim studiu "Hertz". Materiał na "Anaclasis" jest już napisany i czeka na uwolnienie. Następca "Awakening Of The Liar" prawdopodobnie ukaże się w październiku, ponownie z logiem francuskiej Listenable Records.

Oto, co na temat piątego albumu Hate, na oficjalnej stronie formacji, miał do powiedzenia lider, a zarazem wokalista i gitarzysta Hate Adam The First Sinner:

Reklama

"Chcieliśmy was poinformować, że zakończyliśmy już komponowanie materiału na nową płytę. Całość jest już gotowa i nie możemy się doczekać, kiedy zaczniemy go nagrywać".

"Album zatytułowany będzie Anaclasis, w podtytule A Haunting Gospel Of Malice And Hatred. Znajdzie się na nim osiem zupełnie nowych utworów, plus nowa wersja kompozycji Hex, która znalazła się pierwotnie na DVD [DVD "Litanies Of Satan", wydane we wrześniu 2004 roku - przyp. red.]".

"Na okładce zobaczycie obraz przedstawiający istotę nowej rasy o głowie diabła. Wygląda bardzo realistycznie, jak prawdziwe zdjęcie".

"Materiał jest zdumiewająco zabójczy i warto było nad nim tak ciężko pracować. Ta płyta ma szansę stania się czymś wyjątkowym w dziedzinie deathmetalowego grania".

Niedawno z zespołem rozstał się długoletni gitarzysta Hate Kaos. Przyczyną odejścia muzyka były sprawy osobiste i zawodowe. Decyzja należała on niego.

Aktualny trzon grupy stanowią: Adam The First Sinner (gitara / wokal), Hellraizer (perkusja) i Cyprian (bas).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje