Reklama

Reklama

Haskell i Skrzynecka na żywo

Ci, którym do gustu przypadł duet Gordona Haskella i Kasi Skrzyneckiej, będą mógł zobaczyć parę na żywo. Utwór "All In The Scheme Of Things" zabrzmi 28 czerwca ze sceny Teatru Wyspiańskiego w Katowicach, gdzie wokalistka gościnnie wspomoże Haskella na jego koncercie.

Nagranie znalazło się na płycie "Koa" Skrzyneckiej, która ukazała się 23 maja. Na koncercie w Katowicach Skrzynecka będzie miała okazję odwdzięczyć się Haskellowi, który raczej niechętnie godzi się na duety. Dla znanej wokalistki i aktorki uczynił jednak wyjątek.

Przypomnijmy, że Haskell w Katowicach będzie nagrywał koncertowe DVD. Przed autorem przeboju "How Wonderful You Are" z akustycznym materiałem pokażą się Nick Barrett i Clive Nolan z progrockowej grupy Pendragon.

Początek koncertu zaplanowano na godz. 18.30. Bilety są dostępne w przedsprzedaży w cenie 70-100 zł. W dniu występu wejściówki będą droższe odpowiednio o 10 zł.

Reklama

W oczekiwaniu na wspólny występ Haskella i Skrzyneckiej w Katowicach, zapraszamy do obejrzenia teledysku do "All In The Scheme Of Things" na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL