Reklama

Harry Styles umawia się z dwoma dziewczynami na raz

Podróże pomiędzy Europą a Ameryką Północną komplikują utrzymanie związków. Harry Styles znalazł na to sposób: serwisy plotkarskie donoszą, że członek One Direction ma dwie dziewczyny - każdą na innym kontynencie.

Kiedy należy się do jednego z najbardziej rozchwytywanych zespołów świata, mało która dziewczyna jest w stanie odmówić wyjścia na randkę. Z tego gwiazdorskiego przywileju ma korzystać brytyjski wokalista Harry Styles, który bez pardonu spotyka się z dwoma dziewczynami.

Reklama

O pierwszej wiedzą chyba wszyscy - to Kendall Jenner, siostra Kim Kardashian. Para od jakiegoś czasu pokazuje się razem i wyjeżdża na wspólne wczasy. Znajomy Stylesa zdradził, że pomimo uśmiechów parze nie układa się tak dobrze, bo Jenner zanudza Harry'ego na śmierć.

"Harry rozpowiada wszystkim, że Kendall jest jedną z najnudniejszych dziewczyn, które spotkał w życiu. On ma sarkastyczne, brytyjskie poczucie humoru, a ona kompletnie nie rozumie najprostszych dowcipów" - zdradził.

Styles najwyraźniej zmęczył się Amerykanką do tego stopnia, że postanowił znaleźć sobie towarzyszkę do rozmów w rodzinnej Anglii. To Daisy Lowe, modelka współpracująca z najbardziej ekskluzywnymi domami mody i magazynami. Rodzice Daisy są profesjonalnymi muzykami, a ona sama spotykała się przez jakiś czas z popularnym producentem Markiem Ronsonem. Pomimo różnicy wieku (Daisy jest o 5 lat starsza od Harrego), para dogaduje się świetnie i według informatorów "USWeekly" spotykają się za każdym razem, kiedy Styles wraca do Londynu.

"Ta cała sprawa z Kendall nie jest na poważnie. Natomiast z Daisy Harry spotyka się już od ponad miesiąca" - powiedział informator w wywiadzie z magazynem.

Czytaj także:

Harry Styles "seksualnym predatorem"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: One Direction | Harry Styles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje