Reklama

Harry Styles jest biseksualistą?

Najpopularniejszy z wokalistów grupy One Direction komentuje plotki dotyczące orientacji seksualnej.

Z powodu zażyłej przyjaźni Harry'ego Stylesa z DJ-em Nickiem Grimshawem w brytyjskich mediach pojawiły się pogłoski o rzekomym romansie mężczyzn. Jako dowód tabloidy podawały fakt, że Harry często widywany jest w ubraniach Nicka, a ten często zakłada na siebie rzeczy należące do wokalisty One Direction.

Reklama

W rozmowie z magazynem "GQ" Harry Styles wyśmiał doniesienia bulwarówek.

"Nie jesteśmy parą. Jesteśmy tylko kumplami. Czy jestem biseksualny? Nie wydaje mi się. Właściwie to jestem pewien, że nie" - zaznaczył 19-letni wokalista.

"Niektóre plotki na mój temat są zabawne. Niektóre są bezsensowne. Zdarzają się również takie, które mnie denerwują. Ale nie chcę też być osobą, która żali się w mediach" - powiedział piosenkarz.

"Nie uważam, że dementowanie plotek na Twitterze jest potrzebne. Przecież wszyscy wiedzą, że to są tylko plotki" - stwierdził.

Dodajmy, że Harry Styles nie jest jedynym członkiem One Direction, o którym plotkowano, że jest gejem. W podobnym tonie wypowiadano się o Louisie Tomlinsonie.

"Typ dziewczyn, które chcą iść z tobą do łóżka w mgnieniu oka, nie odpowiada mi. Raczej nie zaprosiłbym takiej dziewczyny do domu" - komentował pogłoski na temat rzekomego homoseksualizmu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: plotki | one | One Direction | Harry Styles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje