Reklama

Halina Mlynkova potwierdza rozstanie z mężem

Potwierdzają się doniesienia o końcu małżeństwa Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego. Piosenkarka informuje o rozstaniu na swojej stronie internetowej i prosi media o uszanowanie prywatności.

"W związku z ostatnimi doniesieniami prasowymi informujemy, iż rozstajemy się w zgodzie, a decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zaniechanie wszelkich spekulacji, głównie ze względu na dobro naszego dziecka" - można przeczytać w oświadczeniu wydanym przez Mlynkovą i Nowickiego.

Reklama

Para poznała się w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Ich miłość zrodziła się nagle, a zakochani już po 3 miesiącach zdecydowali się, że chcą wspólnie iść przez życie.

Mlynkova przeprowadziła się do Warszawy, a w sierpniu 2003 roku para wzięła ślub. Mają 7-letniego syna Piotr.

Łukasz Nowicki ukończył krakowską PWST w 1998. Przez 10 lat występował na deskach teatru Ateneum w Warszawie. Nowicki jest również aktorem dubbingowym. Od marca 2011 roku prowadzi program "Postaw na milion" w TVP2.

Halina Mlynkova to polska wokalistka pochodząca z Zaolzia. Urodziła się w Nawsiu w części Śląska Cieszyńskiego w granicach Czechosłowacji. Od 1999 do 2003 roku była wokalistą popularnego zespołu Brathanki, z którym nagrała dwie płyty "Ano!" i "Patataj". W 2003 roku odeszła z zespołu i rozpoczęła karierę solową. 7 listopada 2011 roku na rynku pojawiła się jej pierwsza solowa płyta "Etnoteka".

Zobacz klip Haliny Mlynkovej do piosenki "Kobieta z moich snów" z gościnnym udziałem Łukasza Nowickiego:

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | rozstanie | Mlynkova | Halina Mlynkova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje