Reklama

Reklama

"Gwiezdne Wojny": Ariana Grande o Hanie Solo

Słynny spór dotyczący sceny tego, czy Han Solo strzelił pierwszy do Greedo, czy też było odwrotnie, pasjonuje fanów "Gwiezdnych Woje" od lat. Teraz sprawę postanowiła skomentować Ariana Grande.

Ariana Grande ma swoje zdanie na temat tego, czy Han Solo strzelił pierwszy

Dla niewtajemniczonych tłumaczymy:

Dyskusje toczą się o scenę, w której Han Solo zostaje zatrzymany przez niejakiego Greedo. Najemnik został wynajęty przez Jabbę the Hutta, aby odzyskać pieniądze od koreliańskiego przemytnika. Po krótkiej wymianie zdań dochodzi do wymiany strzałów. I o to właśnie toczy się spór.

W 1977 roku nikt nie miał wątpliwości, że to Han strzelił jako pierwszy. Jednak odnowiona wersja filmu, została nieco zmieniona przez Georga Lucasa. W 1997 roku to Greedo strzela jako pierwszy, a Han Solo sekundę później.

Reklama

Więcej o "Gwiezdnych Wojnach" czytaj w serwisie Film Interia

Ta zmiana wzbudziła sporo emocji u fanów i nie pomogły nawet tłumaczenia twórców filmu, że przeciwnik Hana Solo strzelał od zawsze jako pierwszy, tylko w pierwotnej wersji nie było tego widać przez zły montaż.

Zaraz przed premierą filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" w dyskusję postanowiła włączyć się Ariana Grande. W specjalnie stworzonej scenie opowiada się ona za wersją, że to właśnie Han Solo strzelił pierwszy. Swoją argumentację kończy, strzelając do dwóch kosmitów.

Ariana Grande o Hanie Solo:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje