Guzior poddał się skaryfikacji?

Młody raper związany z wytwórnią QueQuality udostępnił nagranie, na którym miał on poddać się zabiegowi skaryfikacji. Wielu internautów wątpi jednak, że do tego doszło.

Guzior po zabiegu skaryfikacji

Pochodzący z Wrocławia Guzior to jeden z ciekawszych, młodszych raperów na polskiej scenie. Podopieczny Quebonafide do tej pory wydał jeden album pt. "ylloM".

Reklama

Został również jednym z uczestników akcji Popkillera "Młode Wilki", która promuje młodych i zdolnych artystów hiphopowych.

Wczoraj (25 sierpnia) niespodziewanie na kanale Youtube wytwórni pojawił się filmik przedstawiający skaryfikację rapera (na jego twarzy pojawiło się ogromne "G").

Internauci szybko rzucili się do komentowania materiału. Jedni stwierdzili, że Guzior najprawdopodobniej próbuje takim zagraniem zdobyć usilnie popularność.  Druga strona widzi w całej akcji prowokację. Według nich raper wcale nie poddał się skaryfikacji, tylko najzwyczajniej w świecie pokazuje jak łatwo przyciągnąć czyjąś uwagę.

Również osoby dyskutujące na temat prowokacji podzieliły się na zwolenników takiej akcji oraz przeciwników. Negujący zachowanie rapera uznali, że tego typu prowokacja jest równie słaba jak samo poddanie się skaryfikacji.

Przypomnijmy, że pierwszym raperem, który poddał się takiemu zabiegowi był Popek Monster, który w 2015 roku zyskał ogromną popularność dzięki projektowi Gang Albanii. To właśnie on zainspirował pochodzącego z Kalisza Karola do wykonania skaryfikacji.  Za ten zabieg potężna krytyka spadła zarówno na nastolatka jak i rapera.

Guzior przed i po skaryfikacji:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje