Reklama

Guns N' Roses: Basista o "Chinese Democracy"

Tommy Stinson, basista najnowszego wcielenia zespołu Guns N' Roses, powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Billboard", że oczekiwana od lat płyta "Chinese Democracy" ukaże się jeszcze w tym roku. Jednak nie da się ukryć, że decydujące słowo w tej materii będzie należeć do Axla Rose'a, wokalisty i głównej postaci zespołu.

"Materiał na płytę jest w trakcie kompletowania. Kilka osób musi jeszcze coś tam dopieścić, a potem wszystko trafi do miksowania. Moje partie są już dawno nagrane, więc mogłem się spokojnie poświęcić graniu różnych koncertów" - mówił Tommy Stinson.

Reklama

Co do ewentualnych koncertów Guns N' Roses muzyk powiedział:

"Tego nigdy nie wiadomo. Powiem tylko tyle, że we wrześniu będę już do dyspozycji. Wiem tyle, że musimy skończyć płytę, wyrwać się z tego i zająć się dla odmiany czymś innym".

Tommy nagrał również sporo solowego materiału w studiu Charlesa Thompsona, czyli Franka Blacka z The Pixies. Nie wiadomo jednak, jaki będzie los tych kompozycji. W ich rejestrowaniu udział wzięli między innymi Richard Fortus (gitara) i Dizzy Reed (klawisze) z Guns N' Roses, Josh Freese (perkusja) z A Perfect Circle, jego brat Jason na saksofonie i Dave Philips z zespołu Franka Blacka The Catholics na gitarze.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: basista | Guns N'Roses

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje