Reklama

Graham Bonnet powraca do Impellitieri

Graham Bonnet, legendarny rockowy wokalista znany ze współpracy z Rainbow i Black Sabbath, wrócił po 12. latach do zespołu Impellitieri. Nazwa tej grupy z pewnością nie jest obca miłośnikom wirtuozerskiej gry na gitarze. Na czele tego zespołu stoi bowiem Chris Impellitieri, uważany przez fachowców za najszybszego gitarzystę na świecie.

Bonnet po raz pierwszy zaśpiewał z tym zespołem w 1988 roku na znakomitej płycie "Stand In Line". Ten album utorował młodziutkiemu wówczas Chrisowi drogę do światowej kariery. Na płycie tej znalazła się wspaniała wersja "Since You've Been Gone" Rainbow z albumu "Down To Earth", na którym śpiewał właśnie Bonnet.

Reklama

Długoletni wokalista Impellitieri - Rob Rock, postanowił skoncentrować się na karierze solowej. Ostatnią pozycją w dyskografii grupy, na której śpiewał był album "Crunch", wydany na początku bieżącego roku.

Już z Bonnetem w składzie zespół przystąpił do pracy nad nową płytą. Jej tymczasowy tytuł to "Seek And Destroy". Planowany termin wydania to początek 2001 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rainbow | Black Sabbath | wokalista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje