Reklama

Gorelord i "Norweska masakra piłą mechaniczną"

"Skończyłem z tym!" - zarzekał się Frediablo jeszcze na początku września 2005 roku, rezygnując z udziału w rozlicznych zespołach, w których brał udział. Jak się okazuje, nie jest to do końca prawdą. Norweski muzyk - obecnie zaangażowany w formację Grimfist - postanowił wydać trzecią płytę własnej, deathmetalowej grupy Gorelord. Album "Norwegian Chainsaw Massacre" ukaże się 1 kwietnia.

Następca materiału "Zombie Suicide Part 666" trafi na rynek z logiem Coffin Records / Red Stream Inc.

Reklama

Album zarejestrowano już dość dawno temu, bo na przełomie 2004 i 2005 roku w norweskim studiu "GodFed". Całość materiału napisał, zaaranżował i wyprodukował od początku do końca Frediablo.

W utworze "The Glorification Of Violence" gościnnie zaśpiewał - oraz napisał tekst - dziennikarz brytyjskiego magazynu "Kerrang!" Dom "Of The Dead" Lawson. Ciekawe, czy obiektywnie oceni ten album?

Trzy dni po premierze "Norwegian Chainsaw Massacre", 4 kwietnia, Frediablo, już z Grimfist, wybierze się na europejską trasę pod szyldem "No Mercy Festivals", na której Norwegowie zagrają w doborowym towarzystwie Cannibal Corpse, Kataklysm, Legion Of The Damned i Psycroptic.

Oto program albumu "Norwegian Chainsaw Massacre":

1. "Outback Part II"
2. "Dying Or Dreaming"
3. "All Hail The Gods Of Horror"
4. "Flesh To Feed"
5. "Man Of Shit"
6. "Deathbreed"
7. "Hammered"
8. "The Rising Of The Undead"
9. "Sprayed With Gasoline"
10. "The Glorification Of Violence"
11. "The Final Cut".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Masakra | Grimfist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje