Reklama

God Among Insects wchodzi do studia

Szwedzka deathmetalowa formacja God Among Insects, która dała się poznać w 2004 roku debiutanckim albumem "World Wide Death" (Threeman Recordings) kończy pisanie utworów na drugą, nie zatytułowaną jeszcze płytę. Supergurpa, w której szeregach występują muzycy Dark Funeral, The Project Hate, Vomitory i Sanctification, zamierza ponownie wejść do studia "Abyss".

"Zrobiliśmy już 9 z 10 planowanych na następną płytę utworów. Ostatnią kompozycję powinniśmy napisać w ciągu kilku najbliższych dni. Wówczas będziemy gotowi do ustalenia z Tommy'm (Tagtgrenem) ze studia Abyss, terminu, w którym będziemy mogli wejść do tego przeklętego miejsca i nagrać to g****" - napisano na oficjalnej witrynie God Among Insects.

Reklama

"Tym razem materiał wydaje się być nieco szybszy, nie tracąc jednak właściwego rytmu. Najprawdopodobniej, zanim wejdziemy do studia, spotkamy się na jednej próbie, tak jak to było z World Wide Death. Chcemy jedynie poczuć, jak sprawdza się ten materiał i czy konieczne będą jakieś zmiany, co jest raczej mało prawdopodobne. Gwarantujemy kolejną dawkę niskostrojonego, oldschoolowego, pier******** death metalu, w stylu, w jakim tylko my czterej potrafimy to robić" - dodali muzycy.

Przypomnijmy, że God Among Insects to: wokalista Emperor Magus Caligula (Dark Funeral), gitarzysta Lord K (czyli Kenth Philipson z The Project Hate), basista Tomas Elofsson (Sanctification) i perkusista Tobias Gustafsson (Vomitory).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: God Among Insects | DARK | muzycy | studia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje