Reklama

Gnarls Barkley: Rekordowe "Szaleństwo"

Amerykański hiphopowy duet Gnarls Barkley dołączył do ekskluzywnego grona 40 wykonawców, których singel utrzymał się na szczycie brytyjskiej listy przebojów przez siedem lub więcej tygodni. Stało się tak za sprawą utworu "Crazy". Po raz ostatni takim wynikiem mógł się pochwalić Tony Christie w 2005 roku z "(Is This The Way) To Amarillo".

Szczyt listy ostro szturmował LL Cool J w duecie z Jennifer Lopez. Ostatecznie piosenka "Control Myself" zatrzymała się na 2. pozycji (awans z 15.).

Reklama

Na podium wdrapał się także Infernal z "From Paris To Berlin" (z 4. na 3.).

"Dani California", pierwszy singel Red Hot Chili Peppers z podwójnej płyty "Stadium Arcadium", spadł z 2. na 6. Przypomnijmy, że patronem albumu jest INTERIA.PL, a w naszym specjalnym konkursie możecie wygrać nowe wydawnictwo "Papryczek". Szczegóły znajdziecie tutaj.

Jedyną nowością w Top 10 jest "I'm With Stupid" duetu Pet Shop Boys (8.). To nagranie zapowiada nową płytę "Fundamental".

Na 13. miejscu zadebiutował "Teenage Life" Daza Sampsona, brytyjskiego reprezentanta na konkurs Eurowizji i zarazem połowy znanego duetu Uniting Nations. "Teenage Life" będzie można usłyszeć w sobotę, 20 czerwca, w finale 51. Konkursu Eurowizji w Atenach.

W zestawieniu najpopularniejszych płyt na Wyspach w ścisłej czołówce pojawiły się dwie nowości. Na samym szczycie zadebiutowała już wspomniana "Stadium Arcadium" Red Hot Chili Peppers. Drugą premierą jest debiutancka płyta Dirty Pretty Things "Waterloo To Anywhere" (3.). Dirty Pretty Things to nowy zespół Carla Barata, byłego lidera The Libertines.

Nowości rozdziela "Eyes Open" grupy Snow Patrol (spadek z 1. na 2.).

Pierwszą piątkę uzupełniają "St Elsewhere" Gnarls Barkley (z 2. na 4.) i "Inside In / Inside Out" Kooks (z 6. na 5.).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Red Hot Chili Peppers | szaleństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje